Mercedes-Benz E200 diesel

Mercedes-Benz E200 diesel

Član
Trebao si uzeti bar 2.5 :D
I ja sam ovo htio da pitam, al pretpostavljam da je ovo najlaksa varijanta. Bio 200D, stavis opet 200D,bez neke dodatne zajebancije :) Sto se mene tice,ja bih u w124 samo iz E250 D, fejslift motor. Ubjedljivo najbolja opcija.

A imao sam isti ovakav problem sa rezervarom u w123,tj sa ovim filterom. I kod mene je izgledao otprilike isto,kao da je u blatu bio. Ocistio ga,oprao rezervar, i ko nov,samo vozi ;)
 
Član
ma jok ovo, vracaj obe nazad sinko dragi :arghh::arghh::arghh:

problem je bio u tome sto su stara hauba i gepek bili u ocajnom stanju, gepek previse korozije a hauba ispucala od kita...
Nasao sam auto iste boje kao moj u odlicnom stanju za dobru cenu mi prodaje delove pa mi se bolje isplati da kupim sve nagotovo nego da prepravljam i farbam
ostala su jos prednja krila da se uzmu, mozda i vrata neznam, i da samo vratil lajsne u originalnu boju
 
Član
Posle razmrzavanja mercedes poceo da skripi na sve strane...:(
Onda sam zamenio 4 prednje spone, 2 jabucice i 2 zadnje spona. Zatim je uradjena reglaza napred i nazad i oseca se 100% promena.
Poceo sam da razmisljam o tome da ga malo spustim za 2-3cm... ali ne znam kako to najbolje i najjeftinije uraditi, mozda da potrazim opruge za sportline model ili da skratim ove za jedan obruc???
 
Član
U svakom slucaju je zadnja solucija rezanje opruga... probaj naci nize, mozda naprijed mognu od nekog manjeg benzinca pa ce past malo vise zbog tezine-ne znam kako je kod mercedesa... najbolja solucija je od sport modela naci negdje ili neke brendirane
 
Top