Mercedes-Benz E200 diesel

Mercedes-Benz E200 diesel

Član
Juce je bilo lepo vreme pa sam oprao sedista:
IMG_20160217_114205.jpgIMG_20160217_114205.jpg
Leva strana i dole jo oprana, kad se uporedi sa desnom vidi se razlika.
Recept sa kojim sam oprao ovoliku prljavshtinu:
- u 2-3 solje tople vode dodati 2 velike kasike praska za ves i 2 velike kasike praska za sudove.
Ja sam koristio cetku za cipele (novu:p) nije ni puno meka ni puno tvrda, umocis u smesu, dobro istreses vodu sa cetke, utrljas na sediste
 
Član
Recept sa kojim sam oprao ovoliku prljavshtinu:
- u 2-3 solje tople vode dodati 2 velike kasike praska za ves i 2 velike kasike praska za sudove.
Ja sam koristio cetku za cipele (novu:p) nije ni puno meka ni puno tvrda, umocis u smesu, dobro istreses vodu sa cetke, utrljas na sediste i odmah penu pokupis suvim peskirom. Ponavlja se dok na peskuru ne prestanu da ostaje prljavstina.

IMG_20160217_114205.jpg
 
Član
sto je tesko,felge ravne samo brus i deri ako imas brusilicu ili busilicu nastavak i deri kad odradis to onda vodobrusnim deri i poslije pasta i trljaj ili kreda..sebi radis a kad sebi radis ni vrijeme ni nista ti ne smeta...ja bi to trljaoo i ogledao se za koji dan u njima..:D
 
Član
sto je tesko,felge ravne samo brus i deri ako imas brusilicu ili busilicu nastavak i deri kad odradis to onda vodobrusnim deri i poslije pasta i trljaj ili kreda..sebi radis a kad sebi radis ni vrijeme ni nista ti ne smeta...ja bi to trljaoo i ogledao se za koji dan u njima..:D
Rado bih to poceo da radim ali se plasim da nesto ne zajebem...
Ne znam ni kakvim brusom da pocnem, na koliko okretaja, kojim vodobrusnim, kakvom pastom???????
ako neko moze da mi objasni bio bih mnogo zahvalan :)
 
Član
a evo sta sam uradio
Prvo sam i smirglao sa 120 ili 220 papirom, onda sa 400 i na kraju vodenim od 800, posle sam ih prvo ofarbao u belo, onda srebrno i na kraju bezbojni lak
IMG_20160326_145033.jpg
IMG_20160326_154804.jpg
IMG_20160326_161716.jpg
 
Top