Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer) pitanje za sve forumase... str. 5 !

Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer) pitanje za sve forumase... str. 5 !

Član
RE: Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer) pragovi, str. 5 !

lakse ga je bilo novog napraviti :icon_biggrin:

al ide dobro , bice od toga nesto , ti pragovi ce se jos sredjivat mislim da nisu takvi kod njega :cool:
;)
 
Član
RE: Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer) pragovi, str. 5 !

Starac (otac) voli ovo radit...dodje mu ko zanimljiv hobi u kojem uziva, radije bi prihvatio nesto ovako "mrtvo" da radi, nego sta novije ! :icon_smile:

Ovaj merc nazalost nakon varenja ide dalje, kod sljedeceg majstora koji ce peglat, kitovat i farbat auto. Sad pozelim da je moj, al dzaba, ode nazad vlasniku. :icon_sad:

Na zadnjoj slici dole u pozadini, ova bijela zvijer sa crvenim tufnicama , to je sljedeci projekt, on je nas. Bit ce bomba !


Nego, sad pitanje za sve vas koji pratite ovu temu...Koliko para bi ste vi trazili za ovaj posao da ga uradite ? Koja bi bila neka vasa cijena za svo ovo varenje ? Otac radi vec 2 mjeseca na njemu...Znaci, sav ovaj posao i vrijeme, koliko kosta ?!

Edit: Cijena samo za ruke, materijal je od musterije !
 
Član
RE: Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer) pragovi, str. 5 !

ne znam sigurno cu sad da se izvalim ko stubovi na juznoj magistrali, jer to je za mene spansko selo (znam samo da mi je majstor trazio 200 km da sredi samo pod na golfu), ne zamjerite :icon_biggrin:...
mislim da ispod 1000 KM da nema smisla raditi sve ovo :icon_question:
 
Član
500-600km najmanje po meni.......samo za varanjenje + krojenje nekih stvari to se dobro plaća majstorki posao..pozzzzz
 
Top