Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer) pitanje za sve forumase... str. 5 !

Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer) pitanje za sve forumase... str. 5 !

Član
Masina koja se "ozivljava" ne pripada meni. Moj otac je dogovorio posao da odradi limariju na autu. Auto je uvezeno iz Srbije, u losem stanju je (ocajnom) ali za mjesec dana bi vec moglo pristojnije izgledati. Slike ce reci same za sebe, ne vrijede one dzaba 1000 rijeci ! :icon_smile:

mercd.jpg


image0782.jpg


image0780.jpg


image0781.jpg


image0773l.jpg


image0774.jpg


image0746.jpg


image0753.jpg


image0752.jpg


image0750.jpg


image0748.jpg


image0772.jpg


image0751.jpg


Whazzup lowriders ? :lol:

image0771.jpg


_______________________________________________________________________
Toliko za sad, sljedeci update za sedmicu-dvije ! ;)
 
Član
RE: Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer)

malo je protruho:cool:
izvjestavaj nas o dogadjanjima ;)
 
Član
RE: Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer)

uh auta :icon_eek::icon_eek:
jedva cekam update :cool::cool:
 
Član
RE: Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer)

nove table... kako je ovaj prokrijumcaren na tehnickom... volim ovaj w110, secam se bio je jedan identican u mom naselju Beogradu pre nekih 20-tak godina, u neverovatnom stanju... navelo me je cak i da pomislim da nije slucajno isti auto. Ja se secam vremena kada je bilo "reponja" i na taksiju...
 
Član
RE: Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer)

Pravo dobar reponja
Puno sretnih kilometara:cool:
 
Član
RE: Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer)

E obnovis li ovu mecu imas rijedak unikat za kojim ce se okretati iptice u letu.
 
Član
RE: Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer)

Neka mu Bog dragi pomogne, nema 20 cenata metala zdravog :icon_eek:
 
Član
RE: Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer)

Ma može se ovo odraditi jeste puno posl al se na kraju sigurno isplati.....xd
 
Član
RE: Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer)

deez je napisao(la):
nove table... kako je ovaj prokrijumcaren na tehnickom... volim ovaj w110, secam se bio je jedan identican u mom naselju Beogradu pre nekih 20-tak godina, u neverovatnom stanju... navelo me je cak i da pomislim da nije slucajno isti auto. Ja se secam vremena kada je bilo "reponja" i na taksiju...

Koliko sam cuo od oca, ovaj reponja i jeste iz Srbije, dal tacno iz BG-a to ne bih znao reci ! I ja se pitam kako je uopste mogo da se reg. kod nas... :lol:


@tibor ima malo dobrog lima, ne budi zao ! :)

@svi ostali - hvala na lijepim zeljama - al nije moje, tako da ce se ptice gledat nekog drugog vozaca, auto jest drama, ali su i radovi ! :icon_smile:
 
RE: Mercedes 200 D - '67 godina (Oldtimer)

Druze , reponja je extra , mislim ne ovaj tvoj , on ce tek da bude extra :D Sretno i da napravis nesto u cemu ces ostatak zivota uzivati :cool:
 
Top