Megane II Ph. II

Megane II Ph. II

Član
Danas zamjenjeni diskovi i disk plocice, stavljena nova suspenzija zahvaljujući kontaktu kolege Chuza, placam piche pod obavezno lave, hvala ti puno! Megaš, naravno, zakucan u zemlju :D

0Np6XUZ.jpg


v9H29qU.jpg


c1uzNia.jpg


biih5Mj.jpg


H9dSDPx.jpg


tCh0bzQ.jpg


dj3179g.jpg
 
Član
Mali update, još smo na cesti :)

vdRXEFl.jpg


5oCfzPo.jpg


Gewinde skinute, vraćene kraće opruge, felge poravnane, pjeskarene, rubovi polirani, kupljene sve 4 nove ljetne gume, uradjeni farovi, kupljen novi predni branik, nazad stavljeni distanceri 15 mm, nove kočione čeljusti i pločice nazad, nove sajle ručne, zamjenjena letva volana, dosta nekih sitnica, potrošnog materijala itd itd.

JB8mEHR.jpg


DAT ASS!
8aJFWmx.jpg


I jedna sa vikend pićilicom, DOHC REX :)

MUy3Bca.jpg
 
Član
Šta da ti kažem, gripaju dobro, nisu nešto pretvrde, s tim da su za nijansu bučnije nego što bi ja htio. Nisam baš imao prilike voziti po kiši, jer sam ih stavio nekad u oktobru i brzo skinuo da stavim zimske, ali s obzirom kakvi su kanali mislim da bi trebale dobro odvoditi vodu. A pošto su 108KM po komadu ja prezadovoljan, mislio sam da će biti odron.
 
Član
225/40/18 su 108 KM u Škori bile, htio sam Matador uzeti ali nisu imali nigdje u BiH na stanju kad sam trazio. Vozio sam kasnije od jarana B7-cu istih dimenzija, Matador, nikakve razlike bukvalno.
 
Top