Megane II 1.9

Megane II 1.9

Član
Preko jarana .....narucuo mi on .....a zadnji Rs branik sam naso na piku samo je poskup 650 maraka....a ovaj prednji sam platio 400 eura..... 88 kw je nazalost :(

A necu stopke od faze 2 nego mislim stavit kristalne

:eek: ja naš'o kompletan F1 body kit (prednji, zadnji i side skirts, sa svim plastikama), nov, za 550-tak eura. Poskup'o si ti to platio...
 
Član
Ja mislim da bi te stope bile ljepse da se predju crvenim transparentnim sprejem. Crno je auto, crne felge, tamnit ces stakla, po meni previse crnila. Pokusaj sa stopama ovako, crveni transparentni i opleti
 
Član
http://www.magnatuning.ro/en/products/263/Renault-Megane-MK2

Gled'o sam momka sa RenaultUK foruma koji je narucio i ugradio njihov body kit, kvalitetom ništa lošiji od originalnih bumpera. Zato ti kazem da si skupo platio. I racunaj da dok nesto do nas dodje prodje 4 ruke i košta 4 puta skuplje nego izvorna cijena, zato su ti cifre takve na piku ;)

A Megane F1 body kit ti je u biti RS kit za Megane II ph II (facelift model).
 
Član
Nista ja nisam skupo platio takva je cijena ;)

A koliko vidim i na ovom linku sto si ti postavio nema ni jedan ispod 350 eura da valja
 
Član
Jbg ovo je replica ....ne kazem da nisu kvalitetni....s tim dok platis carinu i putarinu vices koliko ce te izac
 
Član
Poz ljudi mozel pomoc?

Kad vozim lagano mi auto vuce u desno.....odem supru da uradim ...spura uredu...odem majstoru svom da mi pregleda kaze sve uredu....kaze moguce da mi flega nije uredu....sta mi predlazete ?
 
Član
Kod mene je smoooorno vukao u lijevo, nisam smio pustiti volan. 4 puta radio špuru, 3 puta felge mjenjao, na kraju zamjenio amortizere i rješio se problema ;)
 
Član
super ti je megs, jos kad kompletiras branik zadnji onda ce bit mjera, jedino se bojim da ce to bit malo veci izdatak, jer pored branika treba uzet i rore tj. izlaz od auspuha ili nesto pravit custom.
 
Član
@Reflex- mislis da je do tog .....dok mi je bio na zimskom setu nije me vuklo....sad kak sam vratio ponovo ljetni set guma poceo je da me vuce ...cudno skroz..

@xxfmanxx- Hvala ... Pa mislim pravit custom ....prico sam vec s momkom oko toga kaze nece biti nikakvi problema uradit ce ga ko original
 
Član
Jbg ovo je replica ....ne kazem da nisu kvalitetni....s tim dok platis carinu i putarinu vices koliko ce te izac
Plus što se u nikom pogledu ne mogu mjeriti OEM branik od ABS plastike i ove poliesterske replike.
Iako je 400 Eura malo prejaka cijena za polovan , pošto je nov u ovlaštenom oko 800 i nešto KM , bez mrežica , znakai maglenki.
Usput , Megy je kao bombona
 
Član
O tome mu pricam ;)

Usput prije tri dana mi je riknula turbina + neki zracni senzor neam pojima sta je to al tak mi rece mehanicar .....sve ce me kostat oko 850 km :bucktooth:

Srce me boli sta sam mogo sve uradit za te pare :arghh:
 
Član
Vjerovatno senzor stlačenog vazduha na onoj cijevi što ide sa interkulera , hoće to otići.
A moja preporuka , kad već ide kod majstora , zamijeni preventivno leteće ležajeve , nisu puno para , lako se zamjenu , a kod 1.9 dCi su boljka, i znaju biti povezani sa kvarom turbine (prenizak pritisak ulja)
 
Top