Megane II 1.9

Megane II 1.9

Član
Nije :( ...to mi je svakako u planu al bgm dobro je poskupa....sad za sad sam se zadovoljio farbanjem zadnje plastike tak da sad izgleda ko da je iz jednog dijela....trebam ga jos zatamint .....a sto se tice rs branika trebam odma radit i auspuh ...tak da cu to vjerovatno na god....ovo ljeto ce ostat ovakav ...

I svidja mi se ova boja felgi sto je kolega s foruma uradio....sta mislis kako bi legle na komplet crno auto
qij4.jpg
 
Član
dobar megy i planovi su dobri, samo polako, uvijek ima nekih ne ocekivanih troskova ali to je tako
i ja sam zapeo za ovu boju samo ne znam kod boje
 
Član
Hvala ....i ja sam misljenja da bi ga ova boja bas otvorila...al nista dok jos zatamnim ga i stope pa da vidim na sta ce licit u ful crnom izdanju...
 
BHT Ovisnik
po meni jos gore, ja sam imao crnog volva, zatamnjen sav, ko mrak izgleda, i pokusavao umjesto sivih crne felge, meni uzasno izgledao, pretamno, sa sivom mnogo bolji, jedino da su neke felge s falcom,pa da je crno i da onda poliran falc malo razbije to uz neku boju kljesta, al opet malo previse po meni, al probaj
 
Član
Ma ovu sezonu ide definitvno sav u crno....gangsterski look :D

A sljedecu sezonu idu felge u antracit sivu i valjda ce i zadnji branik od rs leci do tad
 
Član
Ja cak ni ne primjetim neku razliku , posto mi je plastika bila crna.....al opet je ljepse....kod tebe ce se bas primjetit drasticno
 
Član
Nisam ja ...Takav je kupljen.....taman mi je....nije previse nisko mogu se penjat dje stignem radi parkinga .....
 
Top