Megane II 1.9

Megane II 1.9

Član
Hvala na savjetu....recu mu svakako da i to pogleda .....svakako sam mu reko da pogleda detaljno sve sta nije uredu i da mjenja ....850 mi je reko nako na oko cifru, a moze to na kraju izac i puno vishe ...zaklo me je pravo
 
Super Moderator
E jest te zaklo brate to je potrosni materijal to mora otici.. Ne znas ti sta znaci kad te auto zakolje haha :D

Inace sto se auta tice meni se sve svidja :)
 
Član
@djordjep Ev me upravo od majstora kaze nema potrebe dirat letece lezajeve da su dobri....turbina ce me kostat 550 km , taj senzor polovan 120 km ( kaze nema potrebe da uzimam nov ) i plus ulje i filteri ....to je tu oko 900 km

@allroad .- Ma znam da nije puno s tim sta je sve otislo , al boli kad slupljas pare za nesto drugo i onda onde vako iznenada ...tad mi je puno i 100 maraka:)
 
Član
I ja sam razmisljao o zameni lezajeva preventivno i na kraju odustao, jer sve radi kako treba, mada cu nakon cipovanja verovatno zameniti. Auto ti je odlican, ovaj branik i farovi mu leze perfektno, samo napred!
 
Član
Hvala drug....ovo mi je poremetilo sve planove...konto sam do maja rijesit i zadnji rs branik , zatamnit ga i ofarbat lajsne na vratima u boju auta.....al nis do daljneg
 
Član
Obavezno kad budeš radio letece lezajeve uzmi samo Renault original (kostaju 190KM), ove što po auto dijelovima koji koštaju do 30KM zaobidji u širokom luku, vidio sam 3-4 rastavljena motora sa tim zamjenskim ležajevima, to je katastrofa živa. Ja sam za turbo kihnuo 700 maraka (turbo sa varijabilnom geometrijom, pa skuplji), tako da si dobro pros'o. =)
 
Član
jel ti turbo odjednom otisao il je bilo nekih simptoma. evo u mene se na renou cuje zvizdanje oko 2000 rpm bas ono kad povuce tad zapisti
 
Član
Bila mi se upalila lampica Service ....check unjection.....i odem ja kod ovog majstora na preporuku ...jel megana sam tek uzo prije pola god. do tad sam vozo Stila i imo sam svog stalnog majstora al on radi samo italijane .....tak da sam kod ovog doso na preporuku i frajer ga skopca na komp. i kaze nije nista opasno da mogu normalno da vozim ....i tako sam vozo 5 dana i nije bilo nikakvog piscanje niti simptoma ...auto normalno vuklo...i od jednom dok sam iso uz brdo izgubi vucu i poce piscat ......i to je to...i kad sam otiso ovom sad mehanicaru sto mi ga je popravio kaze da mu nije jasno kako me je pustio taj mehanicar a da mi ne kaze da je otiso taj senzor zraka koji po njegovim rijecima utico da turbina rikne....
 
Član
Za sljedecu subotu abd dogovoreno farbanje prednje karambolke , vozacevih vrata i farbanja svih vanjski lajsni u boju auta i onda poliranje.....i to je to spreman ce biti za ljeto
 
Član
Ev novi slika ....znaci ispoliran i ofarbane sve lajsne u boju auta
 

Prilozi

  • 08042014049.jpg
    08042014049.jpg
    728,2 KB · Pregleda: 80
  • 08042014050.jpg
    08042014050.jpg
    717,8 KB · Pregleda: 76
  • 08042014055.jpg
    08042014055.jpg
    698,2 KB · Pregleda: 64
Top