Megane II 1.9

Megane II 1.9

Član
Nakon udesa otislo se malo radit auto....karambolka uradjena prezadovoljan sam.....od novina uradjene neke sitnice koje se prije nikako nisam mogo nakanit uradit.....farovi ispolirani , prednji znak ofarban u crno , zadnji isto , skinut pozada natpis megane i stopke zatamljene ....jos zatamnit stakla i stavit onaj mali spojler produzetak na krov...i onda ce se pocet radit na snazi motora

16082014077-001.jpg 16082014078-001.jpg 16082014079.jpg
 
Član
Jasta....radni kolega vjerovatno...ne mogu svatit ove ljude ....da makar osto da naplatim od osiguranja dao bi i njemu da plati kaznu jbt...boze sacuvaj 300 maraka mi napravi stete
 
Član
Najgore je to što su ljudi neupućeni, ne znaju, da se ovo jednostavno rješava Europskim obrascem, odmah se uspaniče misle kazna ih čeka, policija, ovo ono i et, samo te u crno zabije. Kad se to rješi europskim obrascem, niko ne plaća kaznu, samo se prijavi policiji ta nesreća da oni evidentiraju radi osiguranja. Malo ljudi zna kako to funkcioniše zato se nažalost i dešavaju ovakve stvari :cool:
 
Član
Boli dusha..da je osto platio bi i njemu popravak ....mogolo bi se dobro ogulit osiguranje ....mozda je bio pod alkohlom , ili mu reg, istekla....ne mogu nista skontat osim toga sto bi pobjego
 
Član
Baš mi je žao!!! Mene su 2x kod supermarketa zakačali ali neprimijetno,, Al ovo je baš neki krkan,,,,
jbg
 
Član
Jbg....necu nis dirat do proljeca....skupljat pare...onda ide popravak , poliranje , postavljanje remus auspuha , zatamljivanje i stopke od faze 2....
 
Član
Stigla nova obuca....18 ke...AEZ ...dolicno su sijele...slike su malo losije al bice boljih

15102014086.jpg

15102014085.jpg 15102014087.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Dobar, svaka cast... ne znam kako ga nisam zapazio po gradu..
a to na parkingu, papaka po Zenici vazda ima, meni su Astru sa svih strana iskuckali, vise ni ne pravim... Korsu jos nisu, vidjecemo do kad...
 
Član
Hvala drug....a dobro nije dugo kod mene ...tek je godinu napunio :)
Ma kad nemas dje parkirat u Zenici...penju se jedni na druge....

Narucene facelift stopke , i brembo poklopci...samo me brine ocel moci stati na moja kljesta...o ovima se radi
486212t50j2c1yk77qu5.jpg
 
Član
Oko 6 sam te vidio u crkvicama, fino izgleda, pogotovo naprijed s branikom...a i u retrovizoru je super ;)
 
Top