mcdonalds u Sarajevu?

mcdonalds u Sarajevu?

Putovanja.ba
Administrator
Mislim da nije suplja, jer ce preko Zagrebacke licence sve ovo ici :) znaci opet drugi za nas rade, barem sam ja tako cuo prije vise od dva mjeseca.
 
Član
a kod fehre se i cejfis i najedes te uzivas u pogledu :D :lol: :lol:

doduse hamburgeri iz meca su super kakvi su ovdje u lindapeku, veliki hamburger marka, doduse sada je nedavno poskupio na 1.5km, pa kontaj sta u unutra stave, pascetinu :lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
TELETINA ISPOD SACA RULES , FUCK McD :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

to se cijeni :cool::cool:

sto se tice Mc-a, to kako ce raditi, sve zavisi od lokacije i da li ce lupiti bezobrazne cijene. sigurno je da nece propasti, ipak je to nesto "svjetsko"...
 

MTR

Član
tibor987 je napisao(la):
Pa bola ne ides u McD da se najedes, nego to je da cejfis...:cool:

pa dje cu cejfit sa hamberom , cejf je brate kad ona teletina biba , dole saft vrije , pa lagano okrajkom umocis ahhhhhh meraka :D
 
Na stranu sve ovo, i ako se otvori, mene samo zanima kako ce se radnici ponasati, ipak je ovo Bosna :lol:, nesto mu prigovoris, kazes mu da nisi htio s kecapom, kako ce psovke i samari da lete preko kase :lol:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Na stranu sve ovo, i ako se otvori, mene samo zanima kako ce se radnici ponasati, ipak je ovo Bosna :lol:, nesto mu prigovoris, kazes mu da nisi htio s kecapom, kako ce psovke i samari da lete preko kase :lol:

Jesi bio nekad u MCD?:D
Nema tamo kečapa.:D
 
Član
kazu da im je kadaif odlican :lol::lol::lol:
salu na stranu ako bude a sumnjam da ce biti - radice ali ne u tolikoj mjeri
Konkretno za Sarajevo - pored par aščinica (ono na kašiku) samo budala moze otici na suhu porciju
 
Jedina dobra stvar u ovome je par ljudi manje na birou :D Nema dok ne zamirise cevap ili kad vidis onaj doner kako se vrti :cool:
 
Član
@technoGeek: Imas u kesisi.

A ljudi koji pricaju da u Mc-u ne možeš da se najedeš greše...Ja pojedem 4 cheesburgera veliki pomfrit i shake i ne mogu pola dana ništa da jedem, a da je nezdravo to se slažem.
 
Top