mcdonalds u Sarajevu?

mcdonalds u Sarajevu?

Član
http://www.mojportal.ba/novost/75008/mcdonalds-konacno-u-sarajevu

Jos jedna u nizu supljih prica?,
vrijeme ce pokazati.
 
Vjerovatno nista od toga. McDonalds zahtijeva posebno meso, tj. krave koje su hranili preparatima radi ukusa, a ne krave hranjene travom kao sto to rade kod nas. Jos i to trebamo uvoziti, radije na cevapima ostati :cool:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Vjerovatno nista od toga. McDonalds zahtijeva posebno meso, tj. krave koje su hranili preparatima radi ukusa, a ne krave hranjene travom kao sto to rade kod nas. Jos i to trebamo uvoziti, radije na cevapima ostati :cool:

I ja sam za ovu varijantu:cool::cool:
al et' plaho mi zanimljivo :D
 
Član
ma nismo mi glupi ameri da jedemo to smece. trovali nas citav rat sa humanitarnom pomoci pa hoce opet
 
Član
Slazem se s' vama, jeo sam par puta u MC-u i fakat je smece.
Nista kao burek u Bosni, cevap u Zelji i pljeska kod Taleta:D
:cool:
 
Član
Ne mogu da verujem da Sarajevo nema Mc, jbt Čačak je imao pre 10ak godina. U čemu je štos?? Inače McDonalds posluje kao franšiza, znači držaće ga neki Sarajlija koji će samo plaćati određeni procenat za brend kompaniji, a sva zarada ide njemu. Naravno moraće da poštuje kvaliet i uslugu koja je svuda u svetu ista. Jedno je sigurno taj srećnik će se ubiti od para, pravo je čudo da to neko nije uzeo do sad....:icon_confused:
 
Član
dellas je napisao(la):
Ne mogu da verujem da Sarajevo nema Mc, jbt Čačak je imao pre 10ak godina. U čemu je štos?? Inače McDonalds posluje kao franšiza, znači držaće ga neki Sarajlija koji će samo plaćati određeni procenat za brend kompaniji, a sva zarada ide njemu. Naravno moraće da poštuje kvaliet i uslugu koja je svuda u svetu ista. Jedno je sigurno taj srećnik će se ubiti od para, pravo je čudo da to neko nije uzeo do sad....:icon_confused:

Politika, jer nasi su htjeli da meso koje ce se koristit bude iskljucivo domace, na sta Ameri ni pod razno nisu htjeli pristati. Sad ko je popustio neznam, ali znam da taj vlasnik nece bas najbolje poslovati u Sarajevu, mozda je u srbiji drugacije, ali u bosni ljudi vise vole cevape, burek, pljesku, corbu... scorpio, darko i ostali potvrdjuju moje misljenje:cool:
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Politika, jer nasi su htjeli da meso koje ce se koristit bude iskljucivo domace, na sta Ameri ni pod razno nisu htjeli pristati. Sad ko je popustio neznam, ali znam da taj vlasnik nece bas najbolje poslovati u Sarajevu, mozda je u srbiji drugacije, ali u bosni ljudi vise vole cevape, burek, pljesku, corbu... scorpio, darko i ostali potvrdjuju moje misljenje:cool:

Vidjećeš da je drugačije i otići ćeš bar jednom.;)
Svaki put kad odem, pokajem se i kažem da neću više i desi se opet spontano nekako. Jest ono sve nekako na neki čudan način ukusno, ali su porcije male i za novorođenče, a da ne pričam za odrasle ljude.:icon_rolleyes:
 
Član
Pazi u svakom meku u Beogradu radi 10-ak kasa i na svakoj stoji po 5 ljudi u svakom trenutku, računi u proseku 10e pa računaj...Ja sam jednom bio dokon i računao da je u minutu bilo 200e pazara i tako je stalno. Postali smo gori od Amera, i pametno što niste otvarali, samo vam još fali gojaznost kao bolest...Kakve sam sve ljude od po 300kg tamo viđao, ali nema šta i ja volim da odem i da se razvalim, nije ni toliko skupo za 6e pojedem 4 cheesburgera veliki pomfrit i veliki milk shake. Samo ja odem jednom u 100godina, a neki ljudi se navuku i to postane bolest...I ja sam pre za Sarajevske ćevape, obožavam ih :cool:
 
Član
Jeo sam u MC-u, u Beogradu, Barseloni i Splitu... ono jes' da je ukusno, slatkasto, al brate sta imas od dva zalogaja. Mozda bih jednom usao i u SA, al' sigurno nebih prolazio pored nekih mjesta (gdje se za par marki najedem ko covjek) da za dva, tri frtalja dam, 5, 6KM
:D
 
vw_damir je napisao(la):
http://www.mojportal.ba/novost/75008/mcdonalds-konacno-u-sarajevu

Jos jedna u nizu supljih prica?,
vrijeme ce pokazati.

nije suplja prica,dolazila musterija u servis prije 5-6 mjeseci,trebali od njega uzeti neku zemlju tamo prema Rajlovcu,da grade mcdonalds,medjutim odustali...u Nedjaricima ,tj u krugu zgrade Avaza,iznajmljen im prostor (iznajmljen komad zemlje,nisu htjeli kupovati) na kojem ce napraviti objekat ...ima jos pojedinosti al znat ce se uskoro :D
znam samo da ce vlasnik zemlje piti pun k'o brod od rentanja,a ako mcdonalds propadne u Bosni (sto nije iskljuceno :lol: ) ostavlja mu se objekat na raspolaganje
 
Top