mcdonalds u Sarajevu?

mcdonalds u Sarajevu?

Član
AldinShpura je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
http://www.mojportal.ba/novost/75008/mcdonalds-konacno-u-sarajevu

Jos jedna u nizu supljih prica?,
vrijeme ce pokazati.

nije suplja prica,dolazila musterija u servis prije 5-6 mjeseci,trebali od njega uzeti neku zemlju tamo prema Rajlovcu,da grade mcdonalds,medjutim odustali...u Nedjaricima ,tj u krugu zgrade Avaza,iznajmljen im prostor (iznajmljen komad zemlje,nisu htjeli kupovati) na kojem ce napraviti objekat ...ima jos pojedinosti al znat ce se uskoro :D
znam samo da ce vlasnik zemlje piti pun k'o brod od rentanja,a ako mcdonalds propadne u Bosni (sto nije iskljuceno :lol: ) ostavlja mu se objekat na raspolaganje

Garantujem ti da neće propasti, jer nigde nije! A i taj ko ga bude otvorio će se razbiti od para kolika god da mu je renta...
 
Član
Nezz samo sto imate ist protiv MC-a ko voli nek izvoli ko nije za MC nece ga niko na silu vuci taj ce nastaviti jesti gdje je i prije jeo ;)
 
Član
Ajde da vidimo i ovo cudo ako ce se otvorit u Sa,a za pljesku kod Taleta bajaaaaaaaaaazi tam istoo opanak bar meni,niss bez Otrova,odem 4 hamburgera stamanim i miran :) :) :) ;)
 
Član
prvo Tale trovac, al ne sikirajte se kad Bosnjaci navale samo da im je nesto novo "svjetsko" pa bolan ova djecurlija ce pobudaliti joj mama vidi ko u Americkim filmovima ona iz Sumrak Sage (pocrkali dBgda) smao tamo jede kad krenu slike po kupatilima jedva cekam ima da se pisam od smijeha naravno oticu da probam kakvo ce kod nas biti :) pogan smo mi narod, al Petica, Zeljo ce biti samo za FGR (finu gardsku raju)...
 
Član
Ja mislim da ce imati solidan promet, ja cu prvi otici tamo ponekad. Dobra stvar u MC je da tacno znas sta ocekivati i uvijek imas isti ukus. Kod cevapa bas nije to tako, jos kad naletim na neku zlipu i sl ni ne jedu mi se vise. U MC sam jeo xx puta i nikad mi se tako nesto nije desilo, samo da s cijenama ne pretjeraju...
 
Član
Mc je poznati svjetski brend i ljudi uvijek idu tamo jer uvijek znaju sta ce dobiti i kakvog ce ukusa biti,
najveci promet u Mc prave djeca pa onda svi ostali,ja prvi odem uvijek u Mc gdje god ima jer nemoram misliti sta cu dobiti i da li ce to biti dobro otrovno i sl.

Mislim da su svi u zabludi koji kontaju da to nece raditi u Sarajevu,ne da ce raditi nego ce razvaljivati!
 

MTR

Član
Mac je smece da ga nema na daleko , Burger King je bolji za 70 % , al nema ih kod nas :D , neko spomenu neke krave specijalne , kakve bolan krave , nema tu friskog mesa , ma fuj ogadiste mi kafu jebo vas mac :lol:
 
Član
Za ove sto jedu kod Taleta, probajte pljesku iz cevabdzinice Jezero ja sam se iznenadio kako je dobra :)))
eo broj imaju i narudzu pa probajte, hamburger im je 4x bolji i veci nego u McD-u ;)
061 027 120
 
Član
Bude li otvoren ja cu gore kampirati...covjece kad odem u Split, skrsim se koliko se prezderavam, neznam sta mi je bolje...a to sto je kemikalija u hrani jebe me se, nek se crvi vise potrude :cool:
 
Član
u Mc vecinom mozes vidjet malu djecu koju dovedu staraci da bi ko fol nesto pojeli i popili a u biti draze im je dobiti onu igracku tj skupit sto vise štrumfova i pi*ki materni ,,i to ce uvjek bit puno,tako da sigurno propast nece ako se otvori
 
Član
Cevapi kod nas su zadnje smece, kad god jedem pokajem se, zaboli me glava od zeludca koliko je to sve puno loja, tako da mi o kvalitetu Mc-a ne trebamo govoriti.Ako nismo gori, nismo bolji sigurno.
Cevapi su se sveli na 70% loja, i 29% prezle i aditiva.
Ni meni nikako nije bilo jasno zasto nema MC-a kod nas.
Volio bih da se otvori samo iz jednog razloga, a to je kako bi napravio konkurenciju ovim nasim trovacima.
Svaka cast ljudima koji su gurali da se prodaje nase meso, to je dobro ali to Ameri nikad nece dozvoliti jer oni salju svoje gotove svjeze mesne smjese i ti recept nikad neces provaliti, eto u tome je fora.
 
Član
a radit ce on solidno u sa...
da recimo otvore u ze propali bi ko zeton u hercu,(tko ne zna, kockarnica i aparati ovdje, samo guta pare)... ovdje prolazi ugl. hrana oko marke i to ide, tko je dizao i drzao skuplje nije se proslavio, od skupljih cevapi, pite,...
.... meni je bk duplo bolji, jeftiniji, vani se za 4 eura najedes da ni hodat ne mozes :icon_eek: :D al opet, za mene je burek i ostali pitci", cevapcici i kompanija, janje kod fehre, sac uhhhhhh itd... :lol:

to mtr, ebo mc, kad se nabaca meso na sac onaj :cool: :lol: :lol:
 
Top