McDonald's stiže u Sarajevo!

McDonald's stiže u Sarajevo!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oggy je napisao(la):
uh u proljece u Grckoj na ekskurziji, McDonalds nam je bio ko ambasada :D al nije bosnjo navikao na to, sto rece samir od tri hamburgera se ne mozes najesti, a svaki po 2 eura....lijepa bosna i desetka s lukom :D

Ajd to, nego u Njemackoj otisli u Burger King, i ajd reko da uzmem onaj najveci... gledam cijena 5€, i u glavi mi 5 maraka... cola uz to, i nisam se najeo, hajd jos jedan uzmem, i kad sam zavrsio, skontam da sam da 20 maraka i opet se nisam najeo :D, bolje i to nego u Parizu gdje nas je petero jelo pizzu u zabacenom nekom mjestu gdje smo kontali da je jeftinije, usput 5 Heinekena, i racun divnih 120€ :lol:
 
Član
Upravu je moj stari... ko ce pored sarajevskih cevabdzinica i buregdzinica ici u MKD i trovat se njihovim kencentratskim mesom.... jedino ce mozda malo u pocetku biti zanimljiv, poslije kar'na.
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Joj kad navale nasi cuneri da slikaju auta ispred centra :lol::lol::lol:
to sam prvo pomislio kad krenu parkirat pa lagano aparate po podu kofol oni neki profesionalci nesto slikaju puzaju po podu strasno...
RCat je napisao(la):
bulex je napisao(la):
mcdonald's je shit.... zivio burger king:D

jes vala, il kentucky xD
svi nürnberski tjuneri se sastaju petkom pred McD ili BK.. :lol:
jesam pozeljela njihove Mc Chicken i Hamburger TS.. icu maksuz zbog toga u sarajevo :lol::lol::lol:

btw mozda uvedu kao u njemackoj, svaki dan neki burger jeftiniji. hamburger je jedean euro
budu i bonovi sa kojim se moze menü izabrati (D-cijena 4.95)

goco dodji ti sa GTR ima da ti placaju sta oces samo da slikaju itd itd
 
Član
radit ce to dobro, bez obzira na nase cevabdzinice i buregdzinice.
Prvenstveno sto ne mozemo svaki dan jesti cevape i bureke, a i u Meku je hrana vec spremljena.
A recimo ja,cesto nemam vremena da cekam na jelo dok se napravi, pa je cak i to razlog sto moram otici kupit krosane ili nesto slicno, umjesto toga rado bih otisao u Mek...
Zao mi je sto je u Tuzli zatvoren Boss, meni je bio dobar :cool:
 
Član
a stvarno govnarija od hrane prije nam bila fora do splita neki dobar film u kinu pa u McD sranje od hrane bar za moj ukus nema rostilja do cevapa sa kajmakom i lukom u po somuna kad god sam po bosni u prolazu udebljam se 2-3 kila :)
 
Član
pa nece cevapi propasti :lol:
sta fali vecem izboru hrane. nekima za dorucak "taman" 10 jaja, dok bi ja nakon treceg mahnula ciao i izvrnula se..
evo ja npr. ne volim plaho cevape.
 
Član
kao sto neko rece, Burger King je za Mcdonalds izmislio junk food. A posebno sto su u mcdonalds premale porcije. Da se posteno najedes (dupli burger, pomfrit, cola i jos sta sa strane) valja pljunut 20km, a za te pare otic u kakav restoran i corbu, glavno jelo sa prilogom, desert i jos koju pivu popijes. :icon_smile:
Bolje bi bilo da se otvori Subway
 
Član
tocno tako u mcd za 20 maraka i nisi nista pojeo a hrana ima tako sugav i umjetni okus da je to ziva gadarija
 
Meni je vala to preNEukusna hrana,bas shit,a skupa,tako da me totalno libu ona stvar hocel se otvoriti u Sa ili Brckom,meni svejedno :icon_biggrin:
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Normalno da nece od nas uzimati meso, jer meso koji oni koriste je od krava koje se hrane vjestackom hranom, a ne kod nas kad ih izvedu na pasu :lol:, u Beogradu kad sam jeo, morao tri uzeti i opet se nisam najeo... skupo za nase uslove... mislim da bi realna cijena trebala biti neke 2 marke za obicni hambuger...

Sjecam se kad sam jeo prvi put, davno je bilo i ja jedva cekam da stigne (narucio BigMac).
Gledam na slici ogroman kad dodje ko zrno graha a Kola haha vise je bilo leda nego Cole...
 
Član
Volio bi da se hoće otvoriti,samo da ne budemo mi retardirani,pogledajte samo koje još zemlje nemaju u Europi..Biće dobro ponekad u prolazu naletiti da se prezalogaji,dosadilo više sve,obiđemo po 10 krugova po gradu i ne možemo skontati gdje jesti..
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
dajte ba ljudi...mcdonalds ne stavlja cijene po standardu...bio sam u svedskoj tamo vam je hamburger oko 2 i po marke a prosle godine sam bio puli i kod njih obicni hamburger kosta marku i po....mc stavlja cijenu prema standardu u drzavi....i vidi ovo u puli marka i po slijedeci dan oso u zagreb kad ono dvije marke....znaci u sarajevu 2 u tuzli marka i po:cool::cool:

znaci u sanskom mostu dzaba ce bit :lol::lol::lol:

ovdje se nest otvorilo u tom stilu , lik iz austrije al je bas brzo zatvorio...


ovdje 2 imas za brzu hranu koji su od kraja rata otvorili i rade nenormalnooo


doner...jooj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top