McDonald's stiže u Sarajevo!

McDonald's stiže u Sarajevo!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Najpoznatiji lanac brze hrane u svijetu McDonald's uskoro bi mogao otvoriti svoju poslovnicu upravo u Sarajevu, saznaje Sarajevo-x.com. Prema informacijama kojima raspolažemo, restoran će biti smješten u Alta Shopping Centru koji se otvara 2. aprila 2010. godine.

091007005.jpg


Zbog odsustva nadležnih osoba iz kompanije Triland Development, koja je investitor u shopping centar, zvanična potvrda ove informacije još uvijek nije moguća.

Sarajevo-x.com nezvanično saznaje da su pregovori oko otvaranja McDonald'sovog restorana u Sarajevu održani i da je njihov ishod pozitivan, no iz kompanije Triland Development zbog tehničkih razloga ovo nisu mogli 'niti potvrditi niti demantirati'.

Zvanične informacije se očekuju u narednim danima.

No, prema potvrdi naših izvora s kojima smo razgovarali, novo shopping zdanje na sarajevskom Marijin Dvoru ugostiće najveći svjetski lanac restorana brze hrane, što je obično dobar signal i za druge strane investitore koji ga prate u mnogim zemljama.

Inače, Bosna i Hercegovina je jedna od četiri evropske zemlje u kojima nema McDonald'sa.

Priča o otvaranju najpoznatijeg restorana brze hrane u BiH traje već nekoliko godina.

Prije izvjesnog vremena 'šuškalo' se o tome da će McDonald's biti otvoren u Starom Gradu u Sarajevu u Gradskoj kafani, no do toga nije došlo jer nije postignut dogovor s vlastima.

Navodno, predstavnici vlasti su zahtijevali od McDonald'sa da meso koje koriste kupuju isključivo u BiH, na što ovaj svjetski gigant nije pristao.

Lanac brze hrane koji je postao zaštitni znak američke kulture posjeduje 28.000 restorana u 120 zemalja svijeta. U Evropi u svim zemljama, osim u Bosni i Hercegovini, Albaniji, Armeniji i Vatikanu, postoje McDonald'sovi restorani.
 
BHT Ovisnik
cuo sam da hoce i u mostaru da ga otvaraju u trznom centru,biti ce to zanimljivo prvih dana,al kasnije slabo jer treba love,npr. u njemacku kad odem kupim pomfrit bigmac i kolu dođe me oko 5€ i to mi je malo i uzmem jos bar 3 cheeseburger-a i to me dođe gotovo 10€ sve ukupno da se najedem,al to je dobro kad si kao turist negdje pa imas love,sumnjam da ce netko 10-15km u nas izdvojiti cesto da jede:D
 
BHT Ovisnik
normalno,tko je god dolazio u mostar zna gdje su najbolje filete,za manje od 5 km se najdes bolje nego od icega drugog i bas te dugo drzi,tako kad god ocu da se fino i ukusno najedem odem na filete,a u McDonald kad idem uvijek imam para jer nisam kuci,inace sumnjam da cu bas ici,al et nek ima:D
 
Član
Mek je gotivna stvar za promenu, predvidjen je da bude mesto gde ce se srednji i nizi stalez nezdravo ali ukusno hraniti za male pare. Ja sebe smatram pripadnikom oba ta staleza i iskreno, ne mogu sebi da priustim cestu klopu u Mek-u. Normalan obrok za jednu osobu ne iznosi ispod 12KM, i jos kada skontas koliko je nezdravo jer oni ne koriste nista iz regije u kojoj su postavljeni, nego upotrebljavaju svoje hormonski nabildane sirovine, momentalno se zasitis. :D
Meni je u Beogradu skola bila pored MCdonaldsa, svaki dan sam isao tamo, ali kupovao sam samo milk-shake, jer je bio najjeftiniji i ubedio sam sebe da je i najukusniji. Heh, zelim im dobrodoslicu na BH prostorima, ali voleo bih da vidim tu borbu:

Cevapi sa lukom :versus: BIG MAC
Burek ispod saca :versus: MC chesse
.
.
.
:lol:
 
Ovo je X-ti put da sa-x tvrdi da "stize" Mc u Sa... Ja se nadam da hoce, prvenstveno jer bi se trebao otvoriti u americkoj Alti...


BIG MACCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC MENUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
 
Član
ja sam cuo da u burger kingu ima svinjetine inace to nejedem pa me tako nezanima..

nego ovaj mcdonalds ja u spaniji bio hamburger bio 50 centi... sta sam ih pojeo




kakav bolan 10 e da se najedes, ja ovdje odem u restoran , grah 3km , grah sa gulasom 5km

kad imam 5 ja grah i kolu i najeo se ...kad imam vise onda grah sa gulasom i kolu ...

jer grah i kola savrsen par...



a uz grah kupus salata i domaci kruh... to sve za 3km .... j*o mc donalds
 
Legend
mah nas seljacki mentalitet, kad odes u McDonalds ko da si dosao u najbolji restoran, a ono shit

al hajd, nek se furaju ovi mamini i tatini sinovi po mcdonadsu, bit ce manje seljaka u zelji, pa da mogu sjest k'o covjek da jedem :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top