McDonald's stiže u Sarajevo!

McDonald's stiže u Sarajevo!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja mislim da sam negdje pročitao da na kutijama chickenburgera u Americi piše "može sadržavati pileće meso",jer svugdje u svijetu mora stajati tačan sastav hrane,a kod nas će opet kerinje zaplatiti:)
 
Član
Normalno da nece od nas uzimati meso, jer meso koji oni koriste je od krava koje se hrane vjestackom hranom, a ne kod nas kad ih izvedu na pasu :lol:, u Beogradu kad sam jeo, morao tri uzeti i opet se nisam najeo... skupo za nase uslove... mislim da bi realna cijena trebala biti neke 2 marke za obicni hambuger...
 
iako nikako ne jedem tu brzu hranu (niti namjeravam), neka otvore, sramota je za nas da Botswana ili Ruanda imaju vec godinama McDonalds...
 
Član
dee baa i onaj boss je bio kanta...na brzinu trknes do sarande na burek s kajmakom il do ahme il zlaje na cevap s poljevom il do nurije tamo na poljev i pojdes nesto kvalitetno za male pare a ne to smece od junk food-a...
 
Član
dajte ba ljudi...mcdonalds ne stavlja cijene po standardu...bio sam u svedskoj tamo vam je hamburger oko 2 i po marke a prosle godine sam bio puli i kod njih obicni hamburger kosta marku i po....mc stavlja cijenu prema standardu u drzavi....i vidi ovo u puli marka i po slijedeci dan oso u zagreb kad ono dvije marke....znaci u sarajevu 2 u tuzli marka i po:cool::cool:
 
Član
bulex je napisao(la):
mcdonald's je shit.... zivio burger king:D

jes vala, il kentucky xD
svi nürnberski tjuneri se sastaju petkom pred McD ili BK.. :lol:
jesam pozeljela njihove Mc Chicken i Hamburger TS.. icu maksuz zbog toga u sarajevo :lol::lol::lol:

btw mozda uvedu kao u njemackoj, svaki dan neki burger jeftiniji. hamburger je jedean euro
budu i bonovi sa kojim se moze menü izabrati (D-cijena 4.95)
 
Početnik
uh u proljece u Grckoj na ekskurziji, McDonalds nam je bio ko ambasada :D al nije bosnjo navikao na to, sto rece samir od tri hamburgera se ne mozes najesti, a svaki po 2 eura....lijepa bosna i desetka s lukom :D
 
Početnik
pa koliko mene pamcenje sluzi bio je mcd otvoren daaaaaaaaaaaavno na mjestu gdje je crni labud ili ti ga la vita... i nije uspio poslovati zbog zloglasnih sarajevskih cevapa :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top