McDonald's stiže u Sarajevo!

McDonald's stiže u Sarajevo!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma neka ih, nece to biti mjesto gdje ces se ici najesti (bar ak budu zestoke cijene - a ono sicusno), ali lijepo je da postoji tu. Meni se njihova hrana inace svidja, ima poseban ukus i sto je meni jos bitnije, znas tacno kakav ukus mozes ocekivati. Kod cevapa to recimo nije tako, jednom su odlicni, drugi put tu i tamo, treci put nadjes 100 zlipa unutra da ti se vise ne jedu nakon drugog zagrizenog. Toga nema kod McDonaldsa i to mi se svidja. Jeo ga u Njemackoj, Hr ili negdje trece, svugdje ima isti ukus. A i posto je tako jako ime, bit ces siguran da se tamo neces otrovati zbog pokvarene majoneze il neceg treceg.
 
Član
Bezpotrebno vodite raspravu, ja sam dosad jedno 100 puta cuo dolazi McD u Sarajevo i nikad nije bilo tacno.

I sad ne vjerujem, a ja sam od onih, kad sve drzave u Europi imaju McD sto nebi imali i mi ?

Jer eto recimo na osnovu ovoga vidi se kolika smo mi rupa na svirali...

Sad zasad samo Mc Piramida u Visokom ;)
 
Član
Imamo mi McBeg :)

MCD mi nikad nije bio nista posebno jeo sam u MCD xy puta i ne znam ... nishta wooow ...

Uvijek sam vishe volio otici na doner ili pizzu :cool:

3333 post xD
 
Član
Na slici hamburger ko kuca ocekujes nesto on mi donese ko CEP!!!!!!!!!REKO STA JE OVO GDJE HAMBURGER, GDJE BIG MACK
 
Član
ma evo negdje procita nista od toga,krivo mi sto nece biti ne zbog toga sto bi ja isao u njega nego sto svaka drzava ima a samo mi nemamo :D a mozda ce biti kad udemo u EU :lol:
 
Član
ma štaćeti , samo ćeš se zgovnati...:D
kod nas u BL neće doći nikad , a možda ni tad .... potvrđeno , ne smiju ljudi ,boje se ... :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top