MAZDA MX6

MAZDA MX6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobar je nema sta ..Boja,Felge ..sve super izgleda..Nego koliko to cudo ima konja...dal se mapirat..Mislim
moze li se sta znacajnije izvuci iz njeg...Izgled je super ,samo ja uvijek vise paznje obracam na masinu... :) ..al svako ima svoje..
 
Trozic je napisao(la):
super auto čuvaj ovaj unikat najbolje ne diraj motor japanac je to imaju skup ovjes
djelove treba naručivati i čekati a sve košta MNOGO još bi moro vršiti razne prepravke
na karoseriji ako imaš para viška tvoja volja :)
krakove felgi u crno obavezno i krov štopke najbolje ostaviti ove crne meni su ljepše od
bilo kakvih lexus :cool:

slazem se ! thanks;);)

Kemo_T je napisao(la):
Dobar je nema sta ..Boja,Felge ..sve super izgleda..Nego koliko to cudo ima konja...dal se mapirat..Mislim
moze li se sta znacajnije izvuci iz njeg...Izgled je super ,samo ja uvijek vise paznje obracam na masinu... :) ..al svako ima svoje..

ima negdje 140ks , razmisljam ubacit 3.0 turbo od supre motor.
 
Kako ces ubaciti motor od supre kad im nije isti polozaj?veci je,drugaciji ovjes,nosaci,sasija,itd..supra je zadnja vuca a mazda prednja..kako ces ugraditi diferencijal,staviti kardan..bolje ti je ugraditi turbo jeftinije je i jednostavnije..
 
Super Moderator
ammar_coupe je napisao(la):
Kako ces ubaciti motor od supre kad im nije isti polozaj?veci je,drugaciji ovjes,nosaci,sasija,itd..supra je zadnja vuca a mazda prednja..kako ces ugraditi diferencijal,staviti kardan..bolje ti je ugraditi turbo jeftinije je i jednostavnije..

dobro rijesenje
samo ja bi prije uradio neki dobar tuning ali bez turba :D
 
ammar_coupe je napisao(la):
Kako ces ubaciti motor od supre kad im nije isti polozaj?veci je,drugaciji ovjes,nosaci,sasija,itd..supra je zadnja vuca a mazda prednja..kako ces ugraditi diferencijal,staviti kardan..bolje ti je ugraditi turbo jeftinije je i jednostavnije..

Pođoh i ja isto napisati...isplatnija ti je investicija turbina al i to računaj da će jako puno koštati jer za sve to mora se puno toga pmojieniti da bi funkcionisalo kako treba a da ne govorim to što ti kontaš da se može bez problema prebacit motor iz drugog auta, ni sličan i da ne moraš više ništa dirat...dobro ti čovjek reče prvo od pogona, pa ovjesa, pa i dalje sve ostalo...računaj da moraš svaki i najmanji detalj zamijeniti i opet pitanje je može li se to izvesti...svi bi mi Suprin motor al ne ide :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top