MAZDA MX6

MAZDA MX6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa kad otvoris vozaceva vrata na probu ima plocica na kojoj pise mazda motor co. a 2.2 12V masina u probu je mazdina i dodje isto u mazdi 626 coupe 1988(1generacija mx6).
 
ammar_coupe je napisao(la):
Pa kad otvoris vozaceva vrata na probu ima plocica na kojoj pise mazda motor co. a 2.2 12V masina u probu je mazdina i dodje isto u mazdi 626 coupe 1988(1generacija mx6).
[/quote
kuzim...kakve je veze imao ford sa mazdom...
ko bi reko cuda da se dese:icon_question:
 
Član
Dobar autić.
Vrati spojler, bez njega malo nedorečena.
A što se tiče felgi dalo bi se tu još col dva veće ugurati i neke JAP styl,inače samo naprijed rijedak i dobar auto.
Jedno pitanje dali je možda bila zelena prije?
 
4g63t je napisao(la):
Dobar autić.
Vrati spojler, bez njega malo nedorečena.
A što se tiče felgi dalo bi se tu još col dva veće ugurati i neke JAP styl,inače samo naprijed rijedak i dobar auto.
Jedno pitanje dali je možda bila zelena prije?

spojler je vracen, a sto se tice felgi da ali kad ga spustim nece se vidjeti toliki zazor.
NE nije bila zelena. bila je iste ovakve boje kakve je i sad.
samo sto se sad puno vise sjaji i nema ogrebotina.
 
dobar je to auto gale nebrini..jedino da je prednji branik napravit iz početka ako ga niste riješili..

probaj si skinut srednji lonac.. bez njega je prebolestan zvuk tomo ga je stavio zbog murije..
 
calibra turbo-žu je napisao(la):
dobar je to auto gale nebrini..jedino da je prednji branik napravit iz početka ako ga niste riješili..

probaj si skinut srednji lonac.. bez njega je prebolestan zvuk tomo ga je stavio zbog murije..

Nisam ga jos rijesio ali imam tu u osijeku jednog koji ce mi to odradit.
Kontam da, vec sam ja razmisljao kako cu ga skinuti. :)
Pozz
 
Imam jedno veliko pitanje i molio bi za savjet ali samo oni koji se stvarno kuže...
Nasao sam toyotu supru 3.0 i turbo razbijena je, ali motor i mjenjac su netaknuti.
e sad vec sigurno znate pitanje...:icon_biggrin:
Dali se moze to ubaciti u moja kola MX6 i sta bi se tu moralo uraditi da to ide kako treba.
Puno hvala
ozbiljno razmisljam uzeti to.:123:..
 
Član
to je extra motor pogotovo ako je dobro odrzavan i zahvalan je za tuning al nisam siguran koliko novca zelish da potrosis jer koliko ja znam drugaciji su nosaci motora na autima i isto tako pozicija mjenjaca , sto bi znacilo da bi trebalo dosta radova na sasiji da se sve to kvalitetno uklopi a isto tako i pitanje da li su sadasnji ovjes i kocnice dostatne da izdrze snagu nove mashine te bi bilo pametno i tu racunati moguce prepravke/poboljsanja . . . financijski nije isplativo ni malo po meni . . . ali opet kako kazu cejf nema cijenu pa ko ima kesha tj ko voli nek izvoli :cool:
 
Super Moderator
pa drug sve je moguce
moras prebaciti i mjenjac i masinu naravno i ja nju ne bi nista dalje pojacavo jer je jaka fabricka mozda neki remap i to i ima da leti :D
al sigurno ces morati ovjes pojacat nema se tu sta razmisljat a japanci su pa su dijelovi poskupi... provjeri sve sa nekim ko bi ti to radio i vidi koliko bi te ojacavanje ovjesa izaslo i tako to pa sracunaj isplatil ti se il ti je bolje prodat mazdu i kupit supru ispravnu :D
 
allroad je napisao(la):
pa drug sve je moguce
moras prebaciti i mjenjac i masinu naravno i ja nju ne bi nista dalje pojacavo jer je jaka fabricka mozda neki remap i to i ima da leti :D
al sigurno ces morati ovjes pojacat nema se tu sta razmisljat a japanci su pa su dijelovi poskupi... provjeri sve sa nekim ko bi ti to radio i vidi koliko bi te ojacavanje ovjesa izaslo i tako to pa sracunaj isplatil ti se il ti je bolje prodat mazdu i kupit supru ispravnu :D

hvala na savjetima, vidjet cu jos sta cu jer ovaj motor sto je u mazdi je odlican pa mi ga je malo zao sam vadit i kemijat kad je ispravan. ali barate 3.0 turbo uh samo kad pomislim ...:)

Evo da vam pokazem da sam se malo ponovio sa angeleys farovima...
 
Super Moderator
dobri su farovi
jesil xenone vec ubacio ili ?
a sta mislis da ofarbas farove u boju auta da ne budu crni :D

hmmm... al evo gledam sad one tvoje stock farove
i one su imale lecu drug ne znam sto si onda uzimo te
kod onih nije skupa zmigavac i far to je malo bolje
mislim sto se tice kvaliteta oni su puno bolji al sad izgled ako ti se svidja dobro je :D
 
allroad je napisao(la):
dobri su farovi
jesil xenone vec ubacio ili ?
a sta mislis da ofarbas farove u boju auta da ne budu crni :D

hmmm... al evo gledam sad one tvoje stock farove
i one su imale lecu drug ne znam sto si onda uzimo te
kod onih nije skupa zmigavac i far to je malo bolje
mislim sto se tice kvaliteta oni su puno bolji al sad izgled ako ti se svidja dobro je :D


nisam jos xenon ubacio al imam u planu svakako, ostavit cu ih crne jer planiram zatamnit sva stakla i ofarbat krov u akrilno crnu..:cool:
sto se tice kvalitete svakako su original kvalitetniji. a za cijenu jednog original fara mozes kupit pet ovakvih kompeta farova:)

na ovoj trecoj slici se vidi da sam ofarbao kočione čeljusti u zlatno.
to sam se zajeb... cijeli dan,
skinio tockove pa prvo ošmirglo sve, pa temeljna boja, i na kraju zlatna...
 
Član
super auto čuvaj ovaj unikat najbolje ne diraj motor japanac je to imaju skup ovjes
djelove treba naručivati i čekati a sve košta MNOGO još bi moro vršiti razne prepravke
na karoseriji ako imaš para viška tvoja volja :)
krakove felgi u crno obavezno i krov štopke najbolje ostaviti ove crne meni su ljepše od
bilo kakvih lexus :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top