MAZDA MX6

MAZDA MX6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ma japanac je to,mora da valja:icon_biggrin:
odlicna je druze:cool:
a za ovaj spojler,nit mi se svidja ovaj sto je bio,nit mi se svidja bez njega,nadji neki srednji;)
 
Hvala puno na pohvalama....sta jes jest auto je dosta rijedak i pojava je ima jos dosta toga sto cu raditi na njemu npr: plazma satovi, lambo doors,sportska sjedala, lexsus stop lampe, zatamnit sva stakla,krovni tapacirung u crnu eko kozu...;);)
Razmisljao sam krakove od felgi ofarbat u akrilno crno a rub ispolirati kao ogledalo...

p.s a spojler ide sutra nazad prvo zasto sam ga i skinuo je da ugradim novo trece svjetlo...:)
 
a auto ide predobro, ima nove NGK kablove i svjecice, K&N filter (kompletan set) i tak...

sad sam ga ofarbao komplet nema par mjeseci izaslo me oko 1200€:icon_rolleyes:
ali nije iskljucen neki airbrash ili mozda felge i krov u crno...hmmm
 
Legend
krov obavezno u crno,neces se pokajati
ovoj boji extra stoji crni krov,cak ljepse nego bijeloj:cool:
samo naprijed druze i sretno u radovima;)
 
Član
Super je Mazda!!!:cool:
Samo, brate, jesi ti ovaj spojler kupio ili je otpao s Boeinga i pao ti u avliju?? :)
Brzo ga spali, pa pepeo prospi na pucini da se nikad vise ne vrati :lol:
 
Član
gale_osijek je napisao(la):
Kako kaze ona narodna NIJE ŽVAKA ZA SELJAKA :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:

Ostavi druze spojler, nece ni na jednom autu tako lijepo stajati ko na japancu... oni su stvoreni za krila... zato se to i zove Jap Style.. :icon_smile:
 
Svaka cast, vozilica je prva liga inace je Ford preuzeo osnovu od te Mazde za svoj model PROBE.

Licno sam vidio da na x dijelova na Ford Probe ima Mazdin znak.

Samo malo pitanjce jeli u toj MX6 cetverocilindricni motor ili je onaj poznati sestocilindricni iz Austine i Xedox-a 6?
 
Aditas je napisao(la):
gale_osijek je napisao(la):
Kako kaze ona narodna NIJE ŽVAKA ZA SELJAKA :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:

Ostavi druze spojler, nece ni na jednom autu tako lijepo stajati ko na japancu... oni su stvoreni za krila... zato se to i zove Jap Style.. :icon_smile:

:cool::cool:
Hvala družkane na savjetu
Pozz

Mazda_Vazda je napisao(la):
Svaka cast, vozilica je prva liga inace je Ford preuzeo osnovu od te Mazde za svoj model PROBE.

Licno sam vidio da na x dijelova na Ford Probe ima Mazdin znak.

Samo malo pitanjce jeli u toj MX6 cetverocilindricni motor ili je onaj poznati sestocilindricni iz Austine i Xedox-a 6?

Tako je da meni dosta djelova paše sa forda probe gledajuci po katalogu...
MX6 ima dva tipa motora 2.0 16v 4 cilindra prednja vuča i
2.5 litreni koji ima zadnju vuču...
 
Član
ja licno imam probu 2.2turbaka i ima djelova mazde,a od 2.5 u probe je prednja vuca......
 
evo video od moje mazde....ali jedino sto ga moja draga tera :icon_biggrin::icon_biggrin:
http://www.youtube.com/watch?v=m6IUHQNUu4c&feature=channel_page
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top