Mazda mx3 Finis radovi :))

Mazda mx3 Finis radovi :))

BHT Ovisnik
daj finu sliku sa tim felgama:cool:
i gdje su ti hostese u zimsko doba,nismo navikli tebe viđat na slikama:lol:
 
Član
Ipak maglenke ce u zuto hvala vam;)
A sto se tice hostesa hladno kaze sad se ne skidaju:lol:
bice na proljece ne samo auto u boljem stanju nego i nove hostese neke su na uvecavanju grudi i ostalih atributa:lol:
1zpr3sz.jpg
 
BHT Ovisnik
:lol::lol::lol:e gdje ih izvlacis,morat cu i ja nesto naci dok skockam volva:D

inace mazda pravo dobro izgleda,ja bih zute i maglenke i zmigavce:cool: imas li sve 4 ove jotare,blesavo izgleda:cool:
 
Član
U nedjelju, idem za Sarajevo i u Vogosci vidim dvije iste ovakve, identicne kao tvoja, jedna na njemackim, druga na svajcarskim tablama. U raskoraku od par stotina metara. Pao si mi odma napamet. Super autic, samo mora malo u pod...
 
Član
Mogu da otvorim agenciju za poslovnu pratnju koliko ih ima :lol:
hvala drug kad se opere jos bolje;)
a jotare samo dvije iako sam ubijedio ljuboja da mi radi na kredu ne mogu da nadjem nigde 2 felge celicne g60 znaci nema jedva i ove dvije iskopao tako da sam u potrazi ovako mi sakato djeluje:lol:

a u pod ide na proljece ovako kao kozica ide do dna da se ne moze preci ni onaj malo lezeci;)

evo jos jedna umjetnicka ;)
3h83b.jpg
 
Član
Pocela tema da blijedi :lol:
ima i razloga za to radilo se punom parom ne mogu se svega ni sjetiti al ima slika da se vidi;)
Sto se tice moje crvene serpice auto je spusteno za par cm sa nekim oprugicama ali nije to dovoljno ice jos dole,postavljen novi lonac lastovcic hvala mom imenjaku oliweru iz sarajeva;) postavljen org kn filter hvala kolezi ljuboju;) utegnuto sve sto se tice samih sarafica i svih sitnica oko motora ,uradjeno dubinsko pranje sjedista i tapacirnga alu felge nanovo polirane i ofarbane u perla bijelu boju a celicare zavrsene i ofarbane u candy blue,uradjena galerija i nabaljeni kofercic uglavnom sve se zavrsavalo do samog Brcko show da ne pisem vise evo slika :icon_smile:
33vdawl.jpg

332nnd1.jpg

e13q88.jpg


Djavo ne miruje 7 dana pred brcko sve se razmisja ima se vremena sve ce biti gotovo i na pjesackm stanem zeni sa dijetom i covjek me udari autu nista malo maska zadnja pukla i izgrebala se ja 2 prsljena dobro zeznuo na infuziji 8 dana kragna haos:icon_cry:
312y63o.jpg


evo konacan proizvod :
33xvw5y.jpg

2qwpfkm.jpg

fcihpe.jpg

8xj5ug.jpg


Kazu da je to dobro ;)
2v8sjll.jpg

2eam4ye.jpg

mtozys.jpg


Bice jos slika :123:
 
Član
Odlicno auto, vidjena uzivo i stvarno je odradjena sa ukusom, samo joj fali suncobran neki u gepeku :D Druze drago mi je da smo se upoznali ;)
 
Član
Jesi li razmisljao da onaj okovratnik farbas u neku drecavu boju ?! :lol::lol:

Mazda ko zvono ! ;)
 
Član
Bolje su ti one alu felge sa falcom od ovih čeličnih, ja bih njih ponovo vratio na auto ;)

Zanimljivo auto plijeni pažnju prolaznika :icon_smile::cool:
 
Član
Okovratnik ide u drugu boju i to serija 2013:lol: hvala ljudi moja serpica je zadovoljna sa celicnim a alu su tu pa ce i one nekada da se vozaju;)
 
Top