Mazda mx3 Finis radovi :))

Mazda mx3 Finis radovi :))

Član
Nisam bio odavno tu al radilo se nesto na guji mojoj:icon_smile:
Nekada davno mi je pukla mandzetna i zbog moje aljkavosi otisao je i zglob koji je sve vise i vise poceo da drobi i melje tako mi i treba pa sam morao da zamjenim ne jedan nego obadva zgloba nove mandzetne zamjenjeno uljee filteri ,permant i auto ispolirano jer mi je neki drug dugovao nesto kesa pa da se naplati pored toga felgice dobile drugu boju ja mislim da je sada bolje:icon_smile:





Jedna ko pozerska;)

A sad neke tam stare :lol:





Bice jos slika sprema se zimski set uz ljuboja;)
 
Član
Da se i ja malo oglasim ;) e ovako 7.12 je bilo godinu dana od kako mi je mazdica zapaljena da rezimiran za tacno godinu policija tj nasa drzava nije uspjela nista da rijesi samo govore istarga u toku bice nesto a to bice nikada nece nestati zaparavo pogresna drzava pogresna vlast :icon_mad: Uglavnom preko nekih mojih nadleznih organa uspjeo sam saznat ko je i sta je u pitanju tuzba je sacinjena ceka se prvo rociste;)
Da ne smaram vise za ovu godinicu koja je iza mene radilo se dosta uglavnom evo sad pre par dana uspjeo sam da nabavim sve plastike enterijera tako da sam napokon sve uklopio kako treba i:icon_smile:

Evo nekih par slicica sa prvim snijegom naprijed zimske 195 55 15 a nazad ljetna guma sa felgicom od 8,5j juce stavio lance ma ko mini bager ide nema problema :lol:
Trenuto sam se bavio svjetlosnom grupom tako da sve moguce sijalice napolju su zamjenjene sa led a stavio sam i bi xenon jos mi je samo maglenke ostale pa ne znam da li zuto ili da mijenjam u led:icon_question:

2i6j5gy.jpg

zoetue.jpg

1r7us9.jpg


Ako bog da na proljce ce skroz drugacije da izgleda planova ima mnogo al polako;)
 
Top