MAZDA MPS Vs GOLF TDI

MAZDA MPS Vs GOLF TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ono sto sam rekao Huki odma, i Amiru, i Tali i jos neko me pito na jupiteru, ko je brzi, moje misljenje da dok se ne potegnu mislim, znaci mislim da su podjednaki, da ce se trkat 5-10 puta i da ce svaki put biti drugacije. Opet kazem mislim, i ne mora tako da bude.
 
Član
koliko po vasem moze ici ta mazda na 402 serijski znaci vrijeme auta+reakcija a reakcija je 0,5 min pa znaci nek to neko fino sabere....kolko bi to mogli biti sve skupa...

i jos nest me interesuje da li je mazda mps brza od audija rs4 znaci pricam serijski.....jer znam koliko rs4 ide na 402 ...pa me interesuje razlika izmedju ta 2 auta...znaci ne ubrzanje do 100 km/hnego na 402m....jer od mene su svi brzi od 0-100 ako je to neka logika onda bi uvijek trebao gubiti...
 

Eko

Član
trkate se vi , i pored vas proleti Golf 2 GTI 8v :D salu na stranu ...
ako mislis na onog rs4 iz SA.. on je puno sporije vozio nego sto bi trebao ...
a i nisi naveo jel mislis na 402 metra .. ili svakako ?
 
Putovanja.ba
Administrator
Eko je napisao(la):
trkate se vi , i pored vas proleti Golf 2 GTI 8v :D salu na stranu ...
ako mislis na onog rs4 iz SA.. on je puno sporije vozio nego sto bi trebao ...
a i nisi naveo jel mislis na 402 metra .. ili svakako ?

Cini mi se da je napisao na 402
 

Eko

Član
sorry... vidio sam tek kasnije da je ipak napisao na 402 m
Pa tvoj golf je brzi od fabricke Mazde.... zadovoljan :D ?
 
Legend
Nurija je napisao(la):
koliko po vasem moze ici ta mazda na 402 serijski znaci vrijeme auta+reakcija a reakcija je 0,5 min pa znaci nek to neko fino sabere....kolko bi to mogli biti sve skupa...

i jos nest me interesuje da li je mazda mps brza od audija rs4 znaci pricam serijski.....jer znam koliko rs4 ide na 402 ...pa me interesuje razlika izmedju ta 2 auta...znaci ne ubrzanje do 100 km/hnego na 402m....jer od mene su svi brzi od 0-100 ako je to neka logika onda bi uvijek trebao gubiti...

PERFORMANCES
Max brzina: (km/h): 250
400 m DA: 14,9
1 000 m DA: 26,3
0 à 100 km/h: 6,1
0 à 200 km/h: 22,7

tako kaze fabrika. eh sad.. ne znam koji su podaci golfa..
 
Početnik
golf che derat to al ... nisu to neka mjerila
mazda je stock
golf je nasviran do jajnika ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top