MAZDA MPS Vs GOLF TDI

MAZDA MPS Vs GOLF TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tipo16V je napisao(la):
golf che derat to al ... nisu to neka mjerila
mazda je stock
golf je nasviran do jajnika ...


to i ja mislim.. kakvo je to onda mjerenje..
sto si ne izabere nekog napucanog MPSa ^^..
 
Član
RCat je napisao(la):
Tipo16V je napisao(la):
golf che derat to al ... nisu to neka mjerila
mazda je stock
golf je nasviran do jajnika ...


to i ja mislim.. kakvo je to onda mjerenje..
sto si ne izabere nekog napucanog MPSa ^^..


pricamo da je ovo mazda stock...
pa dajte ljudi,ipak je to MPS....znaci dije tu stock...
 
Početnik
ma nek je mps 3 puta ... fabrika to ogranichi zashtiti da nebi u garantnim rokovima i bez modifikacija ljude bezze bolila glava ... cenzura bi isho nukijev golf onako fabricki da mu nije dushu promjeno
 
Član
Ona ovaka kaka je "fabricka" tu negdje s golfom nurijinim. Jer ja znam kako ide njegov golf a isto tako znam kako ide i moja mazda....a sve ostalo je suvisno raspravljat.....do proljeca....
 
Član
a sto se tice tog klipa da Golf GTI uzima MPS to nije nikako mjerilo posto Gti je sporiji od ST-a a mazda usisa ST-a i ispljune ga na auspuh... a Mps je brza od 90 % fabrickih "napucanih" kola...
 
nemoj mislit da blatim Mazdu stvarno je extra al kad vidjeh ovaj klip.....
http://www.youtube.com/watch?v=pvHuRyp7S60
 
Početnik
al to i jest sav smisao tog negog tuninga :) da auto koje ne treba, bude brze, od onoga koje treba :)
 
Član
Dajte ba, pa pogledajte opremu tog Golfa, a pogledajte Mazdu, koja ima sve...snaga nije priblizna, Mazda je jaca, ipak je Golf diesel i nema boga da ima preko 200 KS (racunam bez nitra)...Golf ce na startu bit jaci, al cim Mazda stigne u obrtaje stize, a mozda i uzima...
Kad bi Golf iso bez nitra, Mazda bi uzela 100%, a ovako ne znam...more bit svasta...
to je moje misljenje...pozdrav...

*btw, ne znam na kojeg si RS4 mislio...ako si na novog, kod njega ubrzanje do 100 nije 6.1 kako je gore neko naso podatak...
 
Član
mislim da ce golf biti brzi sa nitrom na 402,bez nitra nece,mazda je dosta jaka,uostalom vidicemo,vidio sam kako je isho golf sa type r a vidio sam kako sam i ja isho sa type r,golf ide,al i mazda je zajebana,volio bi gledat to.
u svakom slucaju obavezno snimite da i mi vidimo
 
Član
Nurija je napisao(la):
koliko po vasem moze ici ta mazda na 402 serijski  znaci vrijeme auta+reakcija  a reakcija je 0,5  min pa znaci nek to neko fino sabere....kolko bi to mogli biti sve skupa...

i jos nest me interesuje da li je mazda mps brza od audija rs4 znaci pricam serijski.....jer znam koliko rs4 ide na 402 ...pa me interesuje razlika izmedju ta 2 auta...znaci ne ubrzanje do 100 km/hnego na 402m....jer od mene su svi brzi od 0-100 ako je to neka logika onda bi uvijek trebao gubiti...

ja mislim da je rs4 definitivno brzi;),a tdi definitivno bolji
 
Član
hm... imao sam priliku nuriju gledati u mostaru ide golfic fino a za mazdu neznam nisam imao prilike da je vidim na djelu
 
Član
Po obrtnom momentu vi ste tu negdje i sve dok ti ne ispucas nitro mislim da bi bili tu negdje! Ali na vama je da to nama demonstrirate!
 
Član
Mps SR402
ovo je vrijeme s reakcijom (s semaforom)

Ovako ja s mazdom iz mjesta idem niz magistralu do prvog semafora (pola magistrale nekih 600-700 metara) 200 km/h s punim kolima. I ja znam jednu bitnu stvar moras ic 210 km/h da bi me bio brzi. A malo je kola koja ide tako jebeno. I zato sam siguran u mazdu da ili ce biti brza ili cemo bit tu negdje.

A sto se tice ST-a :) de ba ide on lijepo ali ni blizu ko mazda vozo sam ga (to jest ubijo) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top