Mazda 323 1.6i ZAVRSNI RADOVI-slikeee :)

Mazda 323 1.6i ZAVRSNI RADOVI-slikeee :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

u pravu si ocigledno moja mazda nije ni priblizna tvom modelu :) kako da ti se oduzim ako mogu kako pomoci reci!! :D
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

ja da sam na tvom mjestu ja bih samo uradio dupli izduv...
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

vladica85 je napisao(la):
legenda bijeljinskih ulica:icon_smile: pozz
hehe vidim da si iz bn al ne mogu ti prepoznati fabiu :icon_smile: jel se znamo p.s. hvala na lijepim rijecima hehehe

ljuboje je napisao(la):
ja da sam na tvom mjestu ja bih samo uradio dupli izduv...
:lol: :lol: :lol: :lol:

hehehe upoznao sam se sa jednim momkom pa moram se snjim dogovoriti da mi to uradi hehehe :lol:

sinisa je napisao(la):
prava ti je mazda ;)

hvala sinisa :);)
 
Početnik
RE: Mazda 323 1.6 i

Mozes slobodno ici broj-dva vece felge..sto se tice usisa zraka, preporucujem ti CAI (cold-air-intake), on ti je oko 250 KM..i dobro bi joj legao dupli izduv ;)
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

ma to cu joj i uraditi najvjerovatnije,a sto se tice usisa mene je uvjek zezalo to sto mi je protokomjer na kutiji sad da napravim neki prelaz da izbacim kutiju ne znam kako bi to funkcionisalo i dal imam prostora da to stavim?:icon_question:
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

sta mislis...?:icon_rolleyes:
da uradis pravi bad look kao slaven na renault-u...?da ove felge malo sredis...ofarbas krakove u crno a da rub ispoliras..?
i da stavis nazad distancere...?malo da dobije na robusnosti....
i normalno dupli izduv... :lol:
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

ljuboje je napisao(la):
sta mislis...?:icon_rolleyes:
da uradis pravi bad look kao slaven na renault-u...?da ove felge malo sredis...ofarbas krakove u crno a da rub ispoliras..?
i da stavis nazad distancere...?malo da dobije na robusnosti....
i normalno dupli izduv... :lol:

ja sam kontao tako felge jer sam vidio na jednom audiju tako nesto al dal ce mi to odraditi kako treba a izduv dolazi definitivno al bih i motor uradio ovako mi nije bas najbolje mola bih ga volio pojacati samo ne znam sta da mu uradim kad imam 8 ventila....:icon_question:
 
RE: Mazda 323 1.6 i

fin model mazdice,neznam kakvi su ti planovi s karambolkama,al ako mislis nesto sa svojima zima ti je za to prava,malo da se poigras poliesterom,i dobijes sto zelis,felgice vece,makar 15r.a sto se tice boje u mom kraju ima jedna mazdica u kombinaci crvena,s detaljima crne,super izgleda;)
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

samo pazi šta radiš oko motora umene na hondi nemeš filter skinuti komplikovno hrpa neki crjeva i žica kad se skida samo gledam kad će se šta počupati :lol:
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

sto se tice branika najveci mi je problem to sto nema ko da mi uradi :( ovdje u bn to jos niko ne radi onako kako treba,sto se tice boje najvjerovatnije cu crveno-crnu kombinaciju a sto se tice kutije rastavljao sam je hiljadu puta osim neki plasticnih vezica nista drugo nisam otkinuo :lol: ja sam njoj i busio dno i imala je bolji zvuk al sam se plasio vode tako da sam to mora zatvoriti (ne pitajte kako) :lol: al sam ipak zatvorio uglavnom mislim da ovo za branik nije losa ideja moracu se malo raspitati ali ipak cu je prvo srediti spolja pa tek onda motor raditi.hvala na savjetima ;)
 
RE: Mazda 323 1.6 i

lijepo si sredio mazdu, mada neka agresivnija varijanta
farbanja, i bad look haube možda felge za inč veće
bi djelovalo puno skladnije i agresivnije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top