Mazda 323 1.6i ZAVRSNI RADOVI-slikeee :)

Mazda 323 1.6i ZAVRSNI RADOVI-slikeee :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ljudi par slikica pa mi pomozite malo :) imajte u vidu da joj pod hitno treba farbanje... :)[attachment=12722][attachment=12721][attachment=12719][attachment=12720][attachment=12723]
e ovo je zracna kutija ovo sto drzim rukom je protokomjer kad se otvori kutija iznutra se zavrnut sa 4 matice ima tu i bobina al ona manje vise moze se staviti negdje drugo e sad kad bih nesto radio morao bih izbaciti kutiju a kad skinem protokomjer cudno mi radi kad nije na kutiji... pa to me brine...
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

ja bih tu uradio jos stosta ali...znate da uvjek postoji ono ali :) problem mi prave npr felge tesko mogu naci 15-ke ovo su 14-ke i onda prednji branik isto zadnji sam ubacio od renoa 19 kabrioleta al prednji mi je problem...
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

i ja sam to kontao ali sam isto mislio ono oko tablice pa gore prema sajbi imaju one ivice preko haube unutar njih i krov da ofarbam u crno a ovo da ostane u bijelo posto sam vidio tu kombinaciju i uopste nije losa
 
RE: Mazda 323 1.6 i

Lijepa osnova za sredjivanje...Ja bih ostavio ove 14" bas mi se svidaju, daj jos neku fotografiju felgi...Uraditi "bad boy look" umjesto ovih naljepnica ili sta vec...A bijela je lijepa boja, samo nije losa ta ideja za crni krov...Probaj malo u Photo Shopu nabaciti...Sa srecom i izvjestavaj nas o radovima...
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

thx na lijepim rijecima nekako me strah bio "strasnog suda" hehe salim se felge su fabricke crne u sredini a obod je kao niklovan i ja sam ih ofarbao ovako i definitvno su ljepse

evo je malo sa boka felge nisu neke al kao sto su mi rekli nekako uskladjene sa autom i bojom :)

ehh sad malo kao A4 novi hehe :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top