Mazda 323 1.6i ZAVRSNI RADOVI-slikeee :)

Mazda 323 1.6i ZAVRSNI RADOVI-slikeee :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

hehe hvala vam na podrsci ako ima neko neku ideju da se nesto moze uraditi po ovoj zimi ono na brzaka neka kaze :)
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

dobra mazda,znam kako to ide :cool:
samo je čuvaj,fino je uređena ,da je i sve fabričko meni se opet sviđa :cool:
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

mazda-boy je napisao(la):
hehe hvala vam na podrsci ako ima neko neku ideju da se nesto moze uraditi po ovoj zimi ono na brzaka neka kaze :)

dragi moj komso po ovoj zimi moze samo da se ode nedje na kafu ili kakav vruc caj..... mazda je van svih konkurencija.... ovo je auto za sebe.....
jednostavno morate poznavati vlasnika da bi ste upoznali i auto......
mozda nije najbolje mozda ne i najsredjenije ali je sigurno jedno od najvoljenijih auta na svetu i to ovu mazdu cini najboljom......
nije bitno sta vozite bitno je na koji nacin i kako se ophodite prema svom autu.. a ja znam mireta i znam da on ovo auto voli van svih granica...... komso svaka cast na tome i znas da cemo radit koliko god mognemo da sa ovo malo para cuvamo nase ljubimce.........:)))
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

kosmo dirnuo si me :icon_sad: moracu je ozeniti hehe hvala ti znas ti sta ona predstavlja u racanskoj hehe da je postala moj zastitni znak a za kafu i nije tako losa ideja :)
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

mazda-boy je napisao(la):
kosmo dirnuo si me :icon_sad: moracu je ozeniti hehe hvala ti znas ti sta ona predstavlja u racanskoj hehe da je postala moj zastitni znak a za kafu i nije tako losa ideja :)

i mene tako sa kilometra poznaju ljudi,samo jedna honda prelude u gradu :lol:
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

hehe to ti je ono kao nije bitno koliko skupo auto vozis bitno je da si upadljiv i prepoznatljiv :) mene znaju kao Mire koji mire? onaj sto vozi bijelu mazdu ili ko je taj onaj sto vozi bijelu mazdu :) hehe:lol: znas vec kako to ide :)
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

fina mazga :icon_smile:, mada ti je moj savjet ništa raditi na brzaka samo polako i promišljeno a za ovakvih zima samo čaj i kava :lol::lol:
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

sad ces pomisliti da pricam gluposti druze al bio hladan ili zagrijan isto ti dodje ozbiljno ti kazem samo da mi je nekako napraviti da mi vuce hladan zrak vidjeces na slikama kod kutije fali mi nastavak a neke mazde imaju skroz do branika dole spustenu cijev a ja to nemam a ne znam dal treba da napravim mislim ako ce pomoci sta... :)
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

ja sam na svoju mazgu stavila ovaj revi intake kit (cijev), razliku sam odmah osjetila u nizim obrtajima.. bolje vuce. mozda ima tako nesto i za tvoju ljepoticu?

18299combo8242115qr4.jpg
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

moguce da ima samo ne znam gdje,ja sam primjetio da mi puno bolje vuce kad je napolju hladno a ne npr ljeti kad je 40 stepeni i kad jos asfalt ugrije a gdje se to moze nabaviti?
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

to ti ne znam reci, ali sam postavila pitanje u mazda forumu pa mozda bude uskoro odgovor :)
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

ok thx u svakom slucaju al ovo mi "smrdi" na skupo tako da je izgleda skuplje od mog auta :lol:
 
Član
RE: Mazda 323 1.6 i

dobi odgovor:

imas npr ovo:

infoCDA2.jpg


ali BMC je sigurno poskup

ili:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Parts-Accessories___MAZDA-ELECTRIC-SUPERCHARGER-TURBO-626-MIATA-RX8-PROTEGE_W0QQitemZ370140643344QQddnZPartsQ20Q26Q20AccessoriesQQddiZ2811QQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item370140643344&_trksid=p4506.c0.m245&_trkparms=72%3A64|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

da pokusas preko e-bay-a nesto poput moga AirDucta da si nabavis..
ako te interesuje http://www.mazda-hr.com tu imas dosta ljubitelja 323 modela koji su kompetentni..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top