Matt crna komplet auto?

Matt crna komplet auto?

Član
Nadam se da ti ne upropastavam temu ovim pitanjem, zanima me od iskusnijih i informiranijih oko ovih folija dal je skuplje raditi haubu recimo mat crnom folijom ili carbon folijom?

Cisto informativno me zanima, licno ne bih nikada odabrao niti jedno niti drugo. Mislim da je lak nezamjenjiv :D
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Nadam se da ti ne upropastavam temu ovim pitanjem, zanima me od iskusnijih i informiranijih oko ovih folija dal je skuplje raditi haubu recimo mat crnom folijom ili carbon folijom?

Cisto informativno me zanima, licno ne bih nikada odabrao niti jedno niti drugo. Mislim da je lak nezamjenjiv :D

Skuplja je carbon folija.
 
ibizasa je napisao(la):
Nadam se da ti ne upropastavam temu ovim pitanjem, zanima me od iskusnijih i informiranijih oko ovih folija dal je skuplje raditi haubu recimo mat crnom folijom ili carbon folijom?

Cisto informativno me zanima, licno ne bih nikada odabrao niti jedno niti drugo. Mislim da je lak nezamjenjiv :D

nisam ni ja strucan sto se tice toga tek sam skontao da se auto nemorea farbat vec da ima folija :D xD
 
kako god folija ne može biti izdržljivija nikako od laka, a kad već tako žarko to želiš uštedi lovu i uradi lak i budi car. Kad tad ćeš to morati skinuti (mislim na foliju ) i opet tvoja boja auta. sve je stvar ukusa ali dati 1000Km za foliju, to je već glupost.
 
Član
ni mat ne stoji svakom autu,... vecinom nekim i samo "sredenijim", na stock autu je pa bezveze;

16280416713133935101557.jpg


179050_1768024971239_1557656151_31855261_3081343_n.jpg



al gledao sam prosle sedmice, neka reportaza, te boja mat ali kombinacija neka;

lexusmatteblack.jpg

ovako nesto, e to tek je perverzija
 
Limpi je napisao(la):
ni mat ne stoji svakom autu,... vecinom nekim i samo "sredenijim", na stock autu je pa bezveze;

16280416713133935101557.jpg


179050_1768024971239_1557656151_31855261_3081343_n.jpg



al gledao sam prosle sedmice, neka reportaza, te boja mat ali kombinacija neka;

lexusmatteblack.jpg

ovako nesto, e to tek je perverzija

aaaj pa nisi svjestan sta si mi sad uradio :O :O :O ova alfa mi je san! znaci nema dalje!!! ovakav bi trebao biti na kraju bez tih zlatnih ciza i normalno one BBS felge :D

Uploaded with ImageShack.us

i kad dodjem do ovoga prodat cu ga za neke fine pare i uzeti alfu ili dodati jos para za novog pola :D
 
Član
a cuj trebas prvo malo sjest i razmislit, ulozit ces brdo para u ovo sto si planirao, a kasnije ni pola od toga neces izvuc kako si mislio za tu alfu ..
ako ti je vec zelja da mijenjas, onda bolje ostavi to sad sve sto si planirao uzimat, pa dodaj za alfu i onda na njoj radi

a i ove felge nije tako lako nac kako mislis, i puno kosta ovo zadovoljstvo sa rubovima od 2+''

razmisli jos jednom jel ti se isplati to radit na tom autu, pa ga onda prodat kad to sve uradis :D
 
zar nije pametnije tih 1000 1500km uloziti u muziku
enterijer i eksterijer,, krenuvsi od felgi, ksenona,, tapaciranja,,
stopki,, opruga,, i sl i sl
 
kavaz je napisao(la):
a cuj trebas prvo malo sjest i razmislit, ulozit ces brdo para u ovo sto si planirao, a kasnije ni pola od toga neces izvuc kako si mislio za tu alfu ..
ako ti je vec zelja da mijenjas, onda bolje ostavi to sad sve sto si planirao uzimat, pa dodaj za alfu i onda na njoj radi

a i ove felge nije tako lako nac kako mislis, i puno kosta ovo zadovoljstvo sa rubovima od 2+''

razmisli jos jednom jel ti se isplati to radit na tom autu, pa ga onda prodat kad to sve uradis :D

nisam kontao nista sa rubovima mislio sam ostaviti ovako fabricki samo sam radi boje stavio :p
jest puno sve izadje zato se sad i raspitujem koliko sta kosta,a rijetko ce ko mijenjat alfu za mog peugeota :p
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
zar nije pametnije tih 1000 1500km uloziti u muziku
enterijer i eksterijer,, krenuvsi od felgi, ksenona,, tapaciranja,,
stopki,, opruga,, i sl i sl

ma dobro stooji too,ali brate ruzna mu boja pravo ona plava obicna isto lizalo :D haha

emir_89 je napisao(la):
mislio je na rubove (falc) felgi, jer ih imas razlicitih sirina ;)

ahaam ja naucio na izraz falc :D heheh ma ne bi ovoliko bio to znam 100 % ali sigurno ne bi ni stavljao felge bez falca,nesto najdraze na felgama :D moze bit izgled kakav hoce samo nek ima falca :D hhee odma druge felge drugo auto :D
 
Član
sve je to lijepo i fino sto planiras,samo sta meni nikako nije jasno...ako ti je alfa san,sto bi radio pezoa uopste :S
drug ovo sto ti hoces da uradis (sudeci po slici koju si postavio) je dosta posla,moras nabaviti body kit,felge,stopke,farove + xenone,pa opruge te milijarda "sitnica" i jos na to sve hoces ubaciti drugu mašinu? :icon_question:
imas li mozda ideju koliko to sve kosta? :D
al' hajd,zanemarimo cijenu,aBd jednog dana uradis pezoa ovako,i onda ga das na prodaju???
1. ne bih "ćunirao" jedno auto,a da razmisljam o tome kako cu ga prodati i uzeti drugo koje mi se svidja,hem sto neces moci uzeti novac koji si ulozio u njega,jer raja NEMA novca,jedva se prodaju stock auta kamoli sredjena,a drugo,ko ce ti uzeti to auto?? svako kome se svidja tuning,kupiti ce neko stock auto i sam ga srediti,nije fazon kupiti vec gotovo auto ;)
2. da se nadovezem na ovo "kome se svidja tuning,kupiti ce neko stock auto i sam ga srediti",brate ako vec sredjujes auto na ovaj nacin kako si zamislio,ne mozes ga prodavati onda,to auto ipak tebe predstavlja,bar je to moje misljenje :D
ja vozam svoju astru i sredjujem je po svom ukusu i stilu,da mi se ne svidja ne bih je ni radio vec bih skupljao za drugog auta :D
sorry na off-u al' eto,cisto prijateljski savjet,sretno kako god ;)
 
Top