Matt crna komplet auto?

Matt crna komplet auto?

OggyBoy je napisao(la):
Platiti foliju 600 Evrića za čitav auto je glupost u ovom slučaju pošto je lakiranje kompletne 206-ice oko 450-500 Evra.

Kupi vodobrusni 1500 i 2000 i opleti, da vidiš kako matira brzo.:D

hahah tako sam ja staroj sto obletio,steta sto su od njega citave ostale samo nogare :D haha ne bi volio da mi tako bude sa autom :D haha

nisam znao da se cijelo auto moze oblijepiti folijom.sad sta se vise isplati farbanje ili folija :O

0g1 je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Kod ovih je provereno bilo 300-350e zavisno od auta, a rade bas profi, radili su lambo i ferrari!

http://www.autografika.rs/

poslao sam im poruku pa vam javim koliko kosta kompletno auto


ajd pa javi da se mogu preracunat :D ghehhe hvvala unaprijed :D


gaga je napisao(la):
kemalhify1 je napisao(la):
preko cijelog auta???
:icon_eek::icon_eek:

da... sto je toliko cudo?
farbanje u mat boju, u BiH.... :D nismo u Švici :D:D

pa neznam ja,ovo je prvi put da se suocavam sa tim,a matt crna mi je najdraza ima da bude matt pa makar ne jeo mjesec dana! :D
 

MTR

Član
farba se isto kao i svako auto samo se dodje mat aditiv , al to ti se ne isplati nikako jer je priprema skupa , materijal skup a za ruke da ne govorim.
bilo koji lakirer ( mislim na majstora - a takvih imas u BiH oko 3-4 ) ce ti uzeti samo za ruke minimum 1200-1400 KM da se uradi kako valja . Ova cijena ti je samo za lakiranje bez pripreme ( sljafanje , kitovanje , uklanjanje hrdje , nanosenje primera pa slajfanje , nanosenje filera pa opet slajfanje ).

najbitnije nakon svega je da ti ne mozes odrzavat mat lak u BiH , nakon godine bi ga morao ponovo radit
 
MTR je napisao(la):
farba se isto kao i svako auto samo se dodje mat aditiv , al to ti se ne isplati nikako jer je priprema skupa , materijal skup a za ruke da ne govorim.
bilo koji lakirer ( mislim na majstora - a takvih imas u BiH oko 3-4 ) ce ti uzeti samo za ruke minimum 1200-1400 KM da se uradi kako valja . Ova cijena ti je samo za lakiranje bez pripreme ( sljafanje , kitovanje , uklanjanje hrdje , nanosenje primera pa slajfanje , nanosenje filera pa opet slajfanje ).

najbitnije nakon svega je da ti ne mozes odrzavat mat lak u BiH , nakon godine bi ga morao ponovo radit

znaci da palim po foliji :D samo eto jos da vidim koliko bi me ona izasla :D
 
gaga je napisao(la):
ja ti ipak preporucujem da odes do Mercatora i kupis nesto da pojedes...;)

hahahahhahahahahahahhahahahahahhhahhah!!!! koji ste vi!! :D ma ima zaliha kuci ne brinem ja za to :D hahaha E SVASTA!!!! :lol:
 
Član
kod nas je jedan x6 odradio cijelog tako mat folijom izgleda ko batmobil :lol: i u hrvatskoj dođe 17 000 kuna! i provjerenije je radit tamo nego ovamo imaju više iskustva mislim da je split u pitanju
 
George je napisao(la):
kod nas je jedan x6 odradio cijelog tako mat folijom izgleda ko batmobil :lol: i u hrvatskoj dođe 17 000 kuna! i provjerenije je radit tamo nego ovamo imaju više iskustva mislim da je split u pitanju

pa to ti izadje oko 4500 km :S plus sto ga moram voziti u split i provesti tamo par dana dok se to ne zavrsi ne realno skroz
 
Član
kemalhify1 je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Kod ovih je provereno bilo 300-350e zavisno od auta, a rade bas profi, radili su lambo i ferrari!

http://www.autografika.rs/

poslao sam im poruku pa vam javim koliko kosta kompletno auto


ajd pa javi da se mogu preracunat :D ghehhe hvvala unaprijed :D







Proverio sam cena kod ovih je 350e i gotovo je isti dan, za gorivo ti treba jos 50 pa se ti preracunaj. A sto se tice iskustva pogledaj njihove radove, nema auta ispod 30000e;)
 
Član
ja isto nebih odvezao nekom auto ko radi i frižidere :lol: al ako je jeftinije auto u pitanju onda je ok
 
dellas je napisao(la):
kemalhify1 je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Kod ovih je provereno bilo 300-350e zavisno od auta, a rade bas profi, radili su lambo i ferrari!

http://www.autografika.rs/

poslao sam im poruku pa vam javim koliko kosta kompletno auto


ajd pa javi da se mogu preracunat :D ghehhe hvvala unaprijed :D







Proverio sam cena kod ovih je 350e i gotovo je isti dan, za gorivo ti treba jos 50 pa se ti preracunaj. A sto se tice iskustva pogledaj njihove radove, nema auta ispod 30000e;)



ma ja oko 800/900 KM a gdje se oni nalaze.pogledao sam stranicu vidim tamo neki lambo :D haha


George je napisao(la):
ja isto nebih odvezao nekom auto ko radi i frižidere :lol: al ako je jeftinije auto u pitanju onda je ok

hahah ma u pitanju je peugeot 206,i sad da dajem pola njegove cijene za foliju ne ide da je neko strasno auto mozda bi i dao :D
 
Član
Nalaze se u Beogradu, koliko vidim na mapi nalaze se na Konjarniku u blizini auto puta tako da ih je lako pronaci. Zakazes telefonom i taj dan ujutru u 9 dodjes i isti dan gotovo...Vidi prvo imas li sta blize, a da je provereno, ako nemas ja sam za ove cuo na dosta mesta tako da su profi bar o tome ne moras da brines;)
 
dellas je napisao(la):
Nalaze se u Beogradu, koliko vidim na mapi nalaze se na Konjarniku u blizini auto puta tako da ih je lako pronaci. Zakazes telefonom i taj dan ujutru u 9 dodjes i isti dan gotovo...Vidi prvo imas li sta blize, a da je provereno, ako nemas ja sam za ove cuo na dosta mesta tako da su profi bar o tome ne moras da brines;)

ma vidi se na dijelima ko su i sta su slika kaze hiljadu rijeci,najveci problem je sto ja radim od 9 do 5,subotom do 2.jedino mi nedelja preostane ali raspitat cu se jos ne zuri mi se daj boze da ima neko blize da radi to,ako nema jedna nedjelja pravac Beograd :D hvala na informacijama :D
 
joj ove dvojice, kaki ste vi chuneri, prodajte sav tuning styling sa auta, isclanite se sa foruma i fino u cevabdzinicu, a onda u kafanu :D

ma samo opleti brate, folija je zakon, ako ti radi bas majstor, nije skupa, za tvoj auta ti treba oko 300-400 km folije, postavljanje ce ti uzet oko 200-300 ruke i mislim da i ne smijes davat vise ako budu trazili, njima je to 2 dana posla.

A mat crna iako pomalo isfurana, ne toliko kod nas, koliko je nako globalno i dalje ima odlican efekat i ugodan oku, stealth fazoni, ono ovo ;)


edit: Tek sad vidje ovu trecu stranicu da se pisalo :D pod "ova dvojica" mislio sam na Ogija i Gagu" :)
 
erol_brcak je napisao(la):
joj ove dvojice, kaki ste vi chuneri, prodajte sav tuning styling sa auta, isclanite se sa foruma i fino u cevabdzinicu, a onda u kafanu :D

ma samo opleti brate, folija je zakon, ako ti radi bas majstor, nije skupa, za tvoj auta ti treba oko 300-400 km folije, postavljanje ce ti uzet oko 200-300 ruke i mislim da i ne smijes davat vise ako budu trazili, njima je to 2 dana posla.

A mat crna iako pomalo isfurana, ne toliko kod nas, koliko je nako globalno i dalje ima odlican efekat i ugodan oku, stealth fazoni, ono ovo ;)


edit: Tek sad vidje ovu trecu stranicu da se pisalo :D pod "ova dvojica" mislio sam na Ogija i Gagu" :)

ma nezz crna mi je prelijepa,znam da je isfurana i sve to.ja bi najradije chrome :D hahaha ali crna matt

Uploaded with ImageShack.us te felge,spusten za low familie i zatamnjena stakla :O ZVIJER :D a jos sam planirao upasat neku masinu strasnu samo treba vidjet da li odgovaraju nosaci i malo vremena ($) heheh
 
Top