Maglenke po danu

Maglenke po danu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma to su sve "frajeri" s maglenkama, da neko obrati paznju na njega, da je vidjen, "eeehhheeee, vidi me, vidi me, ja imam auto, hehehehe...."
 
Astra je napisao(la):
i kod mene radi samo lijeva, i slazem se za to, ali ima pun k* auta kojima radi obe sto ja jako zbunjujuce, eto ja sam naveo primjer novi a4.. to toliko smeta nevjerovatno

kod mene zadnje obadvije rade, sreća pa ih skoro nikad i ne palim,
jedino ako je baš gusta magla pa onda upalim da me ko ne zakuca
 
Član
Stvarno ne znam kome trebaju jos dvije zadnje maglenke, pa ona jedna po magli "ubi", kamoli dvije... to da drzis rastojanje:lol:
 
Član
Ne mogu da vjerujem sta se ovdje sve pise

:icon_eek::icon_eek::icon_eek:

imal gdje kakav doktor u blizini da postavi dijagnozu?
 
Član
Ja sam na BMW-u redovno palila maglenke dok nije imao xenone,poslije sa xenonima nisu stajale . A na Hyundai-u nikad ne palim i onako ima svjetala sljasti sav kao Las Vegas tako da nema potrebe :)
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Ja sam na BMW-u redovno palila maglenke dok nije imao xenone,poslije sa xenonima nisu stajale . A na Hyundai-u nikad ne palim i onako ima svjetala sljasti sav kao Las Vegas tako da nema potrebe :)

Isti slucaj,dok nisam imao xenon na passatu redovno su se palile,a sad skoro pa nikad,samo u slucaju magle...

Pa neide plavo i zuto :D
 
Član
ma sve to i nekako i te maglenke ..

al navece kad vidis da upali poziciju i maglenke ..ccc to je cunerski pravoooooooo:icon_twisted:
 
Član
ja sam prije desetak godina platio 100 kn (bez računa ) kazne jer sam imao upaljene maglenke (tvorničke) po noći oko 2 h ujutro ..na PUCH GD 290..nigdje žive duše..
Vozali se po livadama i oranju i kad sam izašao na asfalt zaboravio ugasit ,,a kaže pandur -zabranjeno !! a ja neznam zakon.jbg,
 
Član
ja bi volio da je kazna za meglenke 200 KM, pa da vidim ko bi ih palio, ja ne znam sta se to kod ljudi u glavi poremeti pa pocnu paliti maglenke bez potrebe..a samo ime MAGLENKE sve govori;) pravo cunerski i seljacki a uz to i smeta drugim;)
 
eto sada ispade da se nije niko nikad kurcio malo s maglenkama :lol:,ja licno ne palim samo kad je za to potrebno,ali nije da nisam ,jesam,iz kojeg razloga valjda da auto nekako ljepse izgleda odkud znam,sve bude i prodje,to je valjda neki cejf koji nista ne znaci,i nebi bas to nazvo sabanlukom,ima dosta vecih sabanluka na autima bez da je ista upaljeno da ne nabrajamo primjere ;)
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
eto sada ispade da se nije niko nikad kurcio malo s maglenkama :lol:,ja licno ne palim samo kad je za to potrebno,ali nije da nisam ,jesam,iz kojeg razloga valjda da auto nekako ljepse izgleda odkud znam,sve bude i prodje,to je valjda neki cejf koji nista ne znaci,i nebi bas to nazvo sabanlukom,ima dosta vecih sabanluka na autima bez da je ista upaljeno da ne nabrajamo primjere ;)

ja ovo potpisujem, 99% auta izgleda ljepse s upaljenim maglenkama... npr Q7 kad nema xenone, a gore farovi, pozicije i maglenke (u 3 reda) meni premocno... veci su mi seljakluk nekakve diodice na brisacima, neonke, xenoni u maglenkama itd itd, maglenke mi uopste nisu seljakluk... ja licno ih ne palim iz razloga da ne bi placao kazne, a smijem se kladit da bi bar 50% vas sto pise kako im je to seljakluk palilo maglenke da nema kazne za to...
i slazem se sa clanom GTI_16V da ne idu sa xenonima :)
 
Uuu, upravu ste za ove seljacke stvari po autima, diode na brisacima i to... Ili naljepnice raznorazne, sa imenima i prezimenima od cura, tetki i svega toga... Mnogo vise sve to bode oci od maglenki...

Maglenke istina, poboljsavaju svjetlosne efekte na nekim autima i lijepo izgledaju kad su upaljene, ali granice bi trebale postojati...

Priznanje - Ja sam svoje upalio malo da vidim kako sljakaju samo kad sam ih ugradio, jer mi ih auto nije imalo... Vise ne bez potrebe.
 
Član
Capofamiglia je napisao(la):
Uuu, upravu ste za ove seljacke stvari po autima, diode na brisacima i to... Ili naljepnice raznorazne, sa imenima i prezimenima od cura, tetki i svega toga... Mnogo vise sve to bode oci od maglenki...

Maglenke istina, poboljsavaju svjetlosne efekte na nekim autima i lijepo izgledaju kad su upaljene, ali granice bi trebale postojati...

Priznanje - Ja sam svoje upalio malo da vidim kako sljakaju samo kad sam ih ugradio, jer mi ih auto nije imalo... Vise ne bez potrebe.


Ima nekih autica sa diodama na anteni -to im valjda dodje dodatna oprema :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top