Maglenke po danu

Maglenke po danu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Limpi je napisao(la):
Stvarno ne znam kome trebaju jos dvije zadnje maglenke, pa ona jedna po magli "ubi", kamoli dvije... to da drzis rastojanje:lol:

meni ne treba, samo kažem da imaju dvije (što ,ne znam)
ali znam da ih ne palim, vozio sam jednom iza nekog lika kojem su bile
upaljene zadnje maglenke, i malo je reći da ubiše u oči, prednje su mila majka za zadnje, ali ostajem pri mišljenju da su i jedne i druge pravi
šabanluk :lol: ako se pale kad nema magle
 
Član
Zadnje upalim kad me neko pegla iza,a prednje ne palim.Da nema kazni palio bih ali ovako mi se ne da peglati sa policijom,definitivno je istina da auto duplo ljepše izgleda sa maglenkama.Znam jednog čovjeka što vozi e46 i uvijek pali maglenke,to jednostavno voli..Naplaćao se kazni ali i dalje plaća,kako kaže svaki ćejf se plaća pa tako i taj.
 
Član
ja, iskreno, upalim ponekad, ali bez svjetala, i to rjetko kad, ali pozicija+ maglenke i ja mislim da je ljepse, ali kazem rjetko kad. a i nemam xenone da mi odudara :icon_smile:
[attachment=29582]
 
Kad neko ima xenone u kratkim, dugim i maglenkama jasno mi je što upali nekad maglenke i kratka zajedno :icon_biggrin: al ovako...Lijepo izgledaju sa xenonima mada i tada ako već nema svrhe zašto ih paliti al eto, ima nekih auta kojima lijepo izgledaju u toj kombinaciji pa je oprošteno :) a ostalo vala iskreno bezveze, ne privlače me nešto...Na Audiju ih nije ni bilo a na Eclipsi jednom upalila kad je baš i bila magla a po danu ne vidim svrhu šta će mi :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top