M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
400ks mora da si ti neki Veliki gazda,auto je super..pozzz:cool:

ja sam gazda samo sam sebi , ni ćerkica od 2 god. me baš ne sluša , he he, a ako si mislio na finansijsko stanje , živim od solidne plate , nisam privatnik ali nešto se uštedilo , nešto kredit pa sam sebi ispunio želju za M5,pozzz

OggyBoy je napisao(la):
Masina, nema sta! Pazi da ne zavrsis na zadnjem sjedistu kad stisnes gas!!!

dobra ti je ta , misliš ovako nekako :

A danas smo bili malo i u ZG na Croatian drift challenge , bilo je super program extra , dobrih auta , vozači iz Slovenije su brilijirali a ja sam malo učestvovao i u takmičarskom djelu mjerenja snage gdje sam osvojio 3-će mjesto od 20-tak bijesnih mašina, nećete vjerovat koliko ljudi natrpaju konja u na izgled obična auta tako da su ispred mene bili golf gti 5 i ford siera , sve u svemu dosta zabave i uživanja , uskoro slike , pozzz svima



Neces bas ko ovaj pas zavrsiti, ali,... Jbt, tresem se od same pomisli da provozam ovo! Cuvaj ga i cuvaj se!
 
Član
RE: M 5

Colman je napisao(la):
I koliku ti snagu izmjeriše, ako nije tajna tj. ako misliš dogodine derati ekipu po SR ;) ?

naravno da nije tajna , kod mene je sve javno, prijavio sam se čisto iz zabave ali sam za taj dyno od ranije znao da nije baš dobar ( prošle godine mom poznaniku sa M6 507 ps pokazao 400 ps) ai gume su mi srednje pa mi 3 puta štimao valjke radi proklizavanja a pokazao je 353 ps što i nije loše jer su se drugi žalili i bili razočarani da im je pokazao i preko 100 ps manje, čak je i na slabijim autima ( honda prelude 2.0 136 ps pokazao 90 ps) puno manje pokazivao, ali otom potom , bilo je super atraktivno , prava atmosfera , http://www.4kotaca.net/HR/wiki-Sport/cdc-102009.htm

malo fotkica
 
BHT Ovisnik
RE: M 5

benga vrh,danas gledam jednu crnu E39 M5 look,sa nekim falcarama hammer sport 18" il 19" nezz,ali su preperverzne za e39-ku
ovaj fazon nesto
IMG_1462.jpg

moja topla preporuka za felge,samo nek su falcare:cool:
 
Član
RE: M 5

badboy je napisao(la):
dobra ova zenska brateee..

samo malo su vam pokazali snagu bratee

gdje su makine tu su i žene , a što se tiče dyno testa nije ti to 100% mjerilo tako da se oko toga ne zamaram , lik što mjeri (Ivo) sam kaže da mjeri 80-90% snage automobila , ima i boljih strojeva (novijih ) ali sve je to diskutabilno jer puno stvari utiče pri mjerenju ( jačina ventilatora , ulje , gorivo , procesor od dyna nisu svi isti, gume) i što je čudno koliko god puta mjeriš nikad ne pokaže isto s tim da ovaj nije nikako uključivao ventilator niko nije mjerio više od 2 puta zbog grijanja motora, ali bitno je druženje i atmosfera koju pravi buka mašina na dynu, da se naježiš...

CoL3-99 je napisao(la):
benga vrh,danas gledam jednu crnu E39 M5 look,sa nekim falcarama hammer sport 18" il 19" nezz,ali su preperverzne za e39-ku
ovaj fazon nesto
IMG_1462.jpg

moja topla preporuka za felge,samo nek su falcare:cool:

što ne uslika tog crnog brate , a ove felge na slici su boli glava, pozzz
 
Član
RE: M 5

benga je prelijepa cesatitam na osvojenom mjestu
a ovo su meni najdraze felge BBS LM
 
Član
RE: M 5

Brate sve chestitke na BIMMER-u..Ja sam evo trazim po forumu ko ima "AUTO" barem kakvu bilo e39..i nashao sam neshto neocekivano !! Bash sam se zadivio kad sam procitao BMW M5 e39 !!! Ovo mi je jedno od najdrazih auta shto se proizvelo..Ja sam imao 528i..ali nije mi neshto ishlo na dobro,slupa ja,slupa stari..i to na nekim pishljivim brzinama 30-40 km/h i na kraju prodam u dijelove za 2900 KM...aBd da se pocne raditi imam opet u planu kupiti e39!
Sretno !!!
 
Član
RE: M 5

amer_e39 je napisao(la):
Brate sve chestitke na BIMMER-u..Ja sam evo trazim po forumu ko ima "AUTO" barem kakvu bilo e39..i nashao sam neshto neocekivano !! Bash sam se zadivio kad sam procitao BMW M5 e39 !!! Ovo mi je jedno od najdrazih auta shto se proizvelo..Ja sam imao 528i..ali nije mi neshto ishlo na dobro,slupa ja,slupa stari..i to na nekim pishljivim brzinama 30-40 km/h i na kraju prodam u dijelove za 2900 KM...aBd da se pocne raditi imam opet u planu kupiti e39!
Sretno !!!


hvala amere , traži posao da kupiš opet bendžu , to što si imao je pila prava skoro 200 ps i šteta što je tako završio ali vidim da si zaljubljenik u BMW tako da nesumnjam da ćeš ih se još puno navozati. pozzzz

HrSupra je napisao(la):
strašan stroj....

hvala drug... pozzz
 
Član
RE: M 5

vidjao sam ovog bmw-a jedno milion puta..i vozo se..zvuk je prej... ..a felge..ne mjenjaj..stoje milion puta bole nego sto je na slikamaa...i bas su preemocne..i moze da stane cijeli djeciji prst od blatobrana do gume :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top