Lukavac MEET - Fotke Nedelja

Lukavac MEET - Fotke Nedelja

Član
RE: Lukavac MEET

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pQBGyfdrz4M&context=C4071b58ADvjVQa1PpcFPxWl_5OjlcPbNfAvSZRj4uE5KXgB0nffc=[/video]

Jbg-a mislio sam da je M3 Posto pise na BHtuningu ///M Pa mislio da je M3
eo ispravljeno je sad je 330i
 
Član
RE: Lukavac MEET

i ja i ovaj tip sa bmw-eom smo lose startali,,da smo se trkali negdje na autoputu kadjo poslije 150km/h ostaje u prasini:lol:
bio sam se sasro dole ima neki kanal odma poslije ovih 50 metara staze,,zamalo da sjebem kadju,,ono vam je stvarno lose da se na onom mjestu poteze:icon_mad:

ArminM je napisao(la):
sta je ovo trkanje na 15 metara:D

ma nema ni 15,,sve se preslajfa ako imas los start a i mokar asvalt
 
Član
RE: Lukavac MEET

ArminM je napisao(la):
sta je ovo trkanje na 15 metara:D

Ma nije to trkanje to je vise onako da se ubija monotonija i za raju da se ima sta gledat, ja u po bare se parkirao i da krenem auto u mjestu stoji nece da mrda a pokazuje da idem 50 :lol: i tako GSI pobjegne mi za neki metar i tamam dobi dodir sa tlom nema vise piste valja kocit :D:D
 
Član
RE: Lukavac MEET

Street Race Team Lukavac Organizuje AUTO Okupljanje :
Mjesto : Auto Parking Kod Global Ispat Koksne Fabrike ili Zvane "KOKSARA" [j. odmah pored Autoputa (Magistrale) na desnu stranu kad se krene prema Puracicu]
Datum : 22.04.2012 godine
Pocetak : 17.30h



75026c.jpg




Za vise informacija posjetite nas na FB - u
 
Član
RE: Lukavac MEET

treba pitati ove zivinicane kakav je ulaz na pistu na ciljugama,,pa da se tamo skupimo ako se slazete
 
RE: Lukavac MEET

Ulaz je sad dobar. Kad se ide iz pravca Ciljuga odma se sa ceste skrece lijevo na pocetak slobodne piste, ne mora se vise dole zaobilazit. Pista je sad cista jer su je prali ovi sto vjezbaju sa kartinzima.
 
Član
RE: Lukavac MEET

Nezz trb jos vidjet sa glavnim o tome da idemo gore il kad se krene prema husinu na desnu stranu put :)
 
Član
RE: Lukavac MEET

nemoj ba de vidi na ciljugama,,niej to daleko od husina par kilometara,,a i tuzlaci bi mogli doci na ciljuge,,i vise bi raje se skupilo
 
Član
RE: Lukavac MEET

Street Race Team Lukavac Organizuje AUTO Okupljanje :
Mjesto : Auto Parking Kod Global Ispat Koksne Fabrike ili Zvane "KOKSARA" [j. odmah pored Autoputa (Magistrale) na desnu stranu kad se krene prema Puracicu]
Datum : 22.04.2012 godine
Pocetak : 17.30h
 
Top