Lukavac MEET - Fotke Nedelja

Lukavac MEET - Fotke Nedelja

RE: Lukavac MEET

LSD je napisao(la):
velika steta mi je sto se nisam provozao u Bori koja ima ugradjen chip na chip :icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
Jarane u kenge je bora extra samo sto je puno dere al haj trb je malo procistit odera audi-a a8 4.2 Benz-Plin jarane to ide ko ludo ja se vozo sa njim do 200KM/h po iz sale..!
 
Član
RE: Lukavac MEET

nermin suljagic je napisao(la):
_nerko_ je napisao(la):
aa suljagicu znaci ti si onaj sa borom :D sto me zvao na crtu :D

kad? :icon_question:

Kenga te je zvao na crtu sa borom al ono auto je da sramoti ljude po ulicama ide za ne povjerovati ludilo jedno a dzaba to sve sto je auto ludo ludji je vozac sto je vozi pa jadno auto mora da ide :D :D
 
RE: Lukavac MEET

Sutra nema okupljanja radi bajrama ali zato sledece sedmice ima u istom terminu na istom mjestu vas i nas SRT!
Za sve detaljinije in obratiti se na grupi preko FB-a http://www.facebook.com/#!/groups/120166864756460/
ili preko BHtuning-a Preko Privatne POrukee..Pozz
 
RE: Lukavac MEET

Ocekujemo veci odziv auta sledece sedm. danas nije bilo okupljanja radi bajrama..;) al slede sedmice ima 100%..Na zadnjem okupljanju doslo je do 50 auta..Sto ljepsih sto brzih..Svi su dobro dosli vas SRT!
 
RE: Lukavac MEET

"SRT" Street Race Team organizuje
7. po redu okupljanje ljubitelja vozila, muzike, brzine, drifta i ostalih sportskih aktivnosti...
Svi koji su zainteresovani neka dodji na spomenuto mjesto u Nedjelju 13.11.2011 u 17:00 sati...
Lokacija: Lukavac, Fabrika Koksara, prvo skretanje pored autoputa na desnu stranu.
 
RE: Lukavac MEET

Sinoc na okupljanju bilo je oko 30 auta al smo se i malo smrzli na pocetku kasnije se ugrijala atmosfera sa paljenje gumaa...SRT SRT SRT!
 
Član
RE: Lukavac MEET

Golf 1.3Benz je napisao(la):
Sinoc na okupljanju bilo je oko 30 auta al smo se i malo smrzli na pocetku kasnije se ugrijala atmosfera sa paljenje gumaa...SRT SRT SRT!

a ja se sinoc zagrijavao s pivom i zao mi je sto sam otisao onako rano ono je prvi put da nisam ostao do kraja al jbg nisam ni mogao vise sledeci put cu nociti na parkingu ako treba hehehe :123: :123:
 
RE: Lukavac MEET

Ehheheh ti si se zagrijavo s pivom al opet se nisi ugrijo..xD Zima sinoc bilo u PM i ja otiso kad su krug napravili ..;) :123:
 
Član
RE: Lukavac MEET

Golf 1.3Benz je napisao(la):
Ehheheh ti si se zagrijavo s pivom al opet se nisi ugrijo..xD Zima sinoc bilo u PM i ja otiso kad su krug napravili ..;) :123:

jbg sledeci put skafander navuci hehehe pa doci :D
 
Top