Lukavac MEET - Fotke Nedelja

Lukavac MEET - Fotke Nedelja

Član
RE: Lukavac MEET

pa dobro ja sam samo dao prijedlog to za zivinice ako se nebude nigdje moglo izganjati dozvola za okupljanje,,ali eto ima dogovor tu kod koksare;)

ja sam bio sa crvenim kadetom tamo skoro pa zadnji kod one toyotice
 
RE: Lukavac MEET

To nije moja briga hoces li ti doci il ne a svi su dobro dosli...Pored autoputa prema puracicu na prvo desno skretanje tu smo veliki parking ispred koksare!
 
RE: Lukavac MEET

Nixxx svi su dobro dosli na okupljanje al sad u nedelje ce bit kod koksare na parkingu u 19.30 il u 17.00 h pa u javiti ...,)
 
RE: Lukavac MEET

"SRT" Street Race Team organizuje
6. po redu okupljanje ljubitelja vozila, muzike, brzine, drifta i ostalih sportskih aktivnosti...
Svi koji su zainteresovani neka dodji na spomenuto mjesto u Nedjelju u 17:eek:o sati...
Lokacija
Lukavac, Fabrika Koksara, prvo skretanje pored autoputa na desnu stranu.
 
RE: Lukavac MEET

Hocel vas tamo biti koliko,dolazim i ja?
To je prema puracicu onaj parking sa desne strane?

Edit: sad tek procitaj tacnije,znam gdje je ;)
 
RE: Lukavac MEET

bio veceras tamo,lijepo organizovano,svijdalo mi se sto jeonaj lik davao vrece za smece cim je vidio da je neko vadio pice iz gepeka,jedino je debeli minus za bespotrebno slajdranje po gradu i turiranje kroz naselja,kao i izlazenje suvozaca i VOZACA kroz prozor prilikom kruga kroz okolinu...
Ali sve u svemu bilo je lijepo,sve dok mali mujo nije proletio kroz ogradu,hahahahahahah ;)
 
RE: Lukavac MEET

e jbg sve je bespotrebno trb smo ostati dole..pa ko ima volju da se trka i slajdra nek radi...;) ha ya al hvala i za pohvale i za kritike..;)
 

LSD

Član
RE: Lukavac MEET

velika steta mi je sto se nisam provozao u Bori koja ima ugradjen chip na chip :icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
RE: Lukavac MEET

LSD je napisao(la):
velika steta mi je sto se nisam provozao u Bori koja ima ugradjen chip na chip :icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Bora je zlo zla :D odera Audija 4.2 za ne povjerovati :D

nermin suljagic je napisao(la):
bio veceras tamo,lijepo organizovano,svijdalo mi se sto jeonaj lik davao vrece za smece cim je vidio da je neko vadio pice iz gepeka,jedino je debeli minus za bespotrebno slajdranje po gradu i turiranje kroz naselja,kao i izlazenje suvozaca i VOZACA kroz prozor prilikom kruga kroz okolinu...
Ali sve u svemu bilo je lijepo,sve dok mali mujo nije proletio kroz ogradu,hahahahahahah ;)

drago nam je da vam se svidjelo nadamo se da ce te nas nastaviti obilaziti jer sve je ovo u skolup druzenja, a normalna stvar je da izuzetaka ima i previse al to je nasa realnosta tako da jbg ima nas stvarno svakakvih na zalost pozzzzz
 
RE: Lukavac MEET

LSD je napisao(la):
velika steta mi je sto se nisam provozao u Bori koja ima ugradjen chip na chip :icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Prvu i drugu slajdra na sve cetiri,u trecoj samo na prednje :D
Nije momak kriv,oko njega kruze price o tom doubleremap-u,on je regularan skroz ;)
 
Top