Lukavac MEET - Fotke Nedelja

Lukavac MEET - Fotke Nedelja

Član
RE: Lukavac MEET

steta ,,bio sam u crnoj gori pa nisam mogao doci abd sad u nedelju ako nebude posla dolazim sa opelcinom,,vidim da mogu i ostale marke auta doci..;);)
 
Član
RE: Lukavac MEET

eldin84 je napisao(la):
colibri je napisao(la):
LSD je napisao(la):
ja prosao oko 9 vidim puno raje....jbg nisam bio sam da navratim al ovaj puta me planirajte:cool:

uvijek i svako je druze dobro dosao :icon_biggrin: bude i zajebancije ono ko voli neka izvoli hehe i jedva cekam da vidim tvog asa ono u detalje hehe pozzz

eldin84 je napisao(la):
Svaka cast podrzavam.......;)

Znam dosta raje koja bi dosla ali ne voze vw.....

drzue nema veze ko sta vozi bitno nam je da se druzimo sto vise to bolje da svako predstavi svoju vozilicu :D






Jasno je to meni od pocetka.....Nego ljudi su i preko Sodalive sigurno vidjeli za meet a tu je naglaseno vw. Nemam nis protiv da se odmah razumijemo samo mislim da bi se vise raje skupilo sto je vidim i vama u cilju.;);)

Ak bude slobodnog vremena mozda doleti ekipa iz komsiluka;)



normalna stvar bitno nam je da se dobro druzimo i da skupimo sto vise mladih koji vole automobilizam ili jednostavno motorna vozila i svako ko zeli da se druzi dobro je dosao LP ;)


shurda je napisao(la):
steta ,,bio sam u crnoj gori pa nisam mogao doci abd sad u nedelju ako nebude posla dolazim sa opelcinom,,vidim da mogu i ostale marke auta doci..;);)

ooo pa oslo se zaradjivalo haaa bit ce gajba piva za one koji piju, a za mene fanta ako dodjes hehe sala mala druze dobro dosao ;)
 
RE: Lukavac MEET

viewer.php
 
Član
RE: Lukavac MEET

ponovo okupljanje u nedjelju na parkingu benziske pumpe "JUNUZOVIC KOPEX" s pocetkom od 7 i 30 - 8 i 30 onda se prebacujemo ispred "DVORANE" bez obzira na vrijeme

I PONOVO NAPOMINJEM SVI LJUBITELI AUTOMOBILIZMA I UOPSTE MOTORNIH STROJEVA NE BITNO KOJE MARKE UVIJEK DOBRO DOSLI :123: :123: :123:
 
Član
RE: Lukavac MEET

ljudi lijepo je bilo napisano da ce se okupljanje odrzati u nedjelju BEZ OBZIRA NA VRIJEME bilo je raje nije nas kisa zaustavila ponovno je bilo oko 30 auta raja je extra slike nesto kasnije pozzzz za forumase :D :123:
 
Top