ljetovanje-prijedlog

ljetovanje-prijedlog

Član
Uuuuuu nek je sa srećom, ja sam se riješio belaja.
Vidio da znam i dosta meni dvojica. I previše.

:D hvala druze
Za ovu godinu bili planovi za Crnu Goru ili Albaniju, medjutim, sve se promijeni
Hrvatska mi bas ne sjeda zbog astronomskihcijena i sto su skoro zrak poceli naplacivat.. Crnogorci su jos uvijek susretljiviji i jeftiniji... Inace gledam da svako ljetovanje bude na razlicitom mjestu... Da upoznam svasta, nisam tip da idem svake godine na isto mjesto.. U Hr sam bio u Podstrani, blizu Splita i ko voli manje mjesto bez buke i bez guzve idealno je...Jedino je kamena plaza, ruzno za izaci iz vode., bar meni...vise volim pjescanu
 
Član
U Crnoj Gori bio i nikad vise. Za mene je tamo crna rupa :)
U hr sam pozvan ali mi se nešto ne ide, čitam dosta negativnih komentara.
Italija (sad da se uplati) košta oko 450e, 6 noći. Ja žena i dvoje djece.
 
Član
Prijatelj bio na bracnom tamo, kaže da je extra, još nekih poznanika se odlučilo za Albaniju, pa kontao i ja probat :)
Prošle godine išao u Tursku, Istambul, kontao autom ici i svratiti u Grcku na koji dan, al na kraju ispale jeftino avionske karte i nije mi se isplatilo ici autom i zafrkavat se 18 sati vožnje... Valjda bude uskoro prilike
Mislim da je Col3 išao u Albaniju i Grčku, i imao je pozitivne komentare za to
Ja volim svugdje otići, velika mi je želja Italija, bar na vikend otići u Veneciju, sad ima ono jeftino busem, kao šoping ture fazoni, prijatelj koji je vodič u agenciji me nedavno zvao, 100KM dvije karte i noćenje u Veneciji busem... taman da malo razgledam grad, kupovina me ne zanima :D
P.S. Što se tiče Albanije ili bilo koje države, meni svejedno, nemam averziju prema bilo čemu, jednostavno volim da vidim šta gdje ima, kako izgleda neki dio i slično... Od Bosne jedino još imam želju otići na rafting na Unu :) Ostalo sam manje-više obišao
 
Član
Bio u Ulcinju prije dvije godine...
Od potezanje pištolja od strane zastitara banke do oscilacije cijena na istom mjestu isti proizvod.
Infrastruktura im je u qurcu...i nemaš brate vidjeti, sve sami kamen. A o vodi da ne pričamo, hladna i prljava.
Uglavnom napustio apartman ranije nego što sam trebao.
U Albaniju pokušao da nađem lijepo mjesto ali nisam uspio.
Od puteva koji su malo bolji nego u cg ali gdje nema poštivanja nijednog pravila, prebrze vožnje, uključivanje kamiona sa parkinga direktno na put na kojem se vozi 120kmh. Niko ne zna engleski, restorani ostali u 90tim...
Ako idem na odmor daj da vidim nesto, a ne samo kamen :)

Jedino pozitivno iskustvo iz cg je ovaj video
 
Član
I ja ove godine u Italiju ako Bog da. Od direktora sestra kupila kucu ljetos, iz kuce se na plazu izlazi, lokacija haos. Medjutim i ona iscekuje porod ovo ljeto, tako da je sva familija oko nje, i dobio sam kucu na jedan period, da provedem sa zenom i sinom
 
Član
@-iEx- nisi na gore mjesto mogao otici nego u Ulcinj i Bar, dva najgora grada u CG. Ja sam 18 god. U Igalu, Herceg-Novi. Meni svedno, navikao. Budva je lokacija dobra al su i cijene...
 
Član
I ja ove godine u Italiju ako Bog da. Od direktora sestra kupila kucu ljetos, iz kuce se na plazu izlazi, lokacija haos. Medjutim i ona iscekuje porod ovo ljeto, tako da je sva familija oko nje, i dobio sam kucu na jedan period, da provedem sa zenom i sinom
Haj preporuci neki hotel u blizini Venecije...padova isl...
@-iEx-
Od svih mjesta ti odes u Ulcinj ( rupetina) :D Jesi kad cuo za Budvu i njenu siru okolinu,Petrovac,Przno,Bečiće,Sv.Stefan,Čanj itd....:D
Crna Gora...sve mi isto..koga god da sam pitao gdje da odem svi kazu, ma bilo gdje sve je super.
I na povratku iz Albanije tu svratio.

@-iEx- nisi na gore mjesto mogao otici nego u Ulcinj i Bar, dva najgora grada u CG. Ja sam 18 god. U Igalu, Herceg-Novi. Meni svedno, navikao. Budva je lokacija dobra al su i cijene...
Vjerujem da je to sve isto smece. Oprostite na izrazu.
 
ja proslo ljeto prvi put u crnu goru, sa ogromnim predrasudama onih koji su mi ovako isto stalno govorili "rupa" "isto smece" i sl.
u budvi bio, gradsku plazu izbjegavao, ostalo me sve odusevilo. preporuke za budvu bgm, obici obavezno Bečiće,Sv.Stefan, Sv.Nikola, Ploče....
 
Top