ljetovanje-prijedlog

ljetovanje-prijedlog

Član
Ja prosle godine iz Crne Gore otisao samo jedan dan u HR, na putu kuci... razlika u cijenama je nenormalna, od hrane smjestaja parkinga...strasno, pa za one pare za koje sam u CG bio 7 dana, u HR bi se pripatio 3 dana.
Inace, Armin, u CG mjesto Utjeha, malo dalje od Bara prema Ulcinju. taman to sto trazis.
U ulcinju sam bio, tamo definitivno ne mogu sa sinom, ali Utjeha ok, proguglat cu malo pa da vidim
 
Član
Sad koliko je bitno sta ja kažem ali eto moji ove godine hoće idu u Grčku kazu prejeftino je otići pa raspitaj se za cijene.
I drugari (par) su mi otišli u grcku po slikama vidim na neko veoma mirno mjesto mogu pitati sta i kako ako hoćeš.
 
Član
PODGORA, zanemari ostale, vjeruj mi, ako ti bude smetala buka, guzva, pijane budale,..., ja placam ljetovanje.
 
Član
Pelješac je predivan, miran, čisto, mnogo malih plažica bez gužve savršenih za odmor sa djecom i cijene su ok. Roditelji imaju tamo kuću 15 godina samo na Pelješcu ljetujemo :)
 
Član
da pitam ođe, kontam preko gp bijača, jel obilježen put kroz sela i doline sa skretanja, kontam nebil izbjego gužvu u doljanima, i koja je najbolja solucija pravac makarska :)

ps. čujem nije skupo u aljbaniji, nači pićetluci mezetluci jeftini
 
Član
da pitam ođe, kontam preko gp bijača, jel obilježen put kroz sela i doline sa skretanja, kontam nebil izbjego gužvu u doljanima, i koja je najbolja solucija pravac makarska :)

ps. čujem nije skupo u aljbaniji, nači pićetluci mezetluci jeftini

Ja sam isao na kamensko...tamo i na arzanu nigdje nikog...prosle sedmice... u decembru sam isao na Bijacu za Tucepe i da nije bilo navigacije nema sanse da bih se snasao...ides 6km kroz neko selo prije prelaza..ja mislio da se i teta na navigaciji izgubila haha
 
Putovanja.ba
Administrator
da pitam ođe, kontam preko gp bijača, jel obilježen put kroz sela i doline sa skretanja, kontam nebil izbjego gužvu u doljanima, i koja je najbolja solucija pravac makarska :)

ps. čujem nije skupo u aljbaniji, nači pićetluci mezetluci jeftini

Ja za prvi maj isao. Oko pola sata cekao. A vjerujem da brze ide. Ako nista ima vise traka. I spustio se kroz onaj novi tunel. Milina vozit.
 
Član
Jel neko zna cijene Pag i ta u blizini mjesta? Nedavno sam bio u Zatonu, 120 kuna ulaz autom i to ce poskupiti kazu od 1. jula
 
Član
Jel neko zna cijene Pag i ta u blizini mjesta? Nedavno sam bio u Zatonu, 120 kuna ulaz autom i to ce poskupiti kazu od 1. jula
Cijene apartmana su od 40€ na vise. Ja sam prosle godine bio u zatonu, u apartmanu. Nema potrebe ici u holiday resort, jer su i besplatne plaze prelijepe i ciste. Resort jedino zbog dodatnog sadrzaja je OK. Moze se otici na jedan dan...
 
Član
Ja sam planirao u augustu otici na 10tak dana taman da malo uzivam u Insigniji, sa jednim ili 2 kolega vidjece oni od para. smjestaj je vise samo da se prespava, ali da ima parking dobar za auto da se ne sikiram za to
 
Top