ljetovanje-prijedlog

ljetovanje-prijedlog

Član
Pozdrav raja

Otvaram temu s namjerom da cujem iskustva starijih i iskusnijih, onih koji su to vec prosli. Naime planiram sa suprugom i jednogodisnjim sinom na ljetovanje par dana, lokaciju jos nismo odredili. Ako imate prijedlog ili iskustvo od prije super. Da smo ja i supruga sami lako bi, ali mali je tu pa moramo i na njega mislit
 
Član
Cim si spomenuo "jednogodisnjaka" = ZATON !!!

proslo ljeto sam bio, mali (godina i pol dana) bio odusevljen.

Imas predivne plaze, i sto je najvaznije za djecu, PLICAK. Znaci 100-150m udjes u more, voda do koljena. +Pjescana plaza
 
Član
Zaton i ja preporucujem medjutim dobro se raspitaj za cijene. Sam ulazak autom minimum 20,30eur slagat cu...
 
Član
Bio u Hrvatskoj prije par dana, nocenje u Trogiru za dvoje 50-60€/noc, ja nasao za 35€ u Podstrani, izmedju Splita i Omisa
Otprilike isto to je u CG za 15€ tako da me Hrvatska nece vidjet vise
Trazi manje mjesto, pretezno tu nema guzve, Becici su super a nisu toliko daleko
 
Član
Necu ja u hrvatsku definitivno, to sam odlucio. CG mi je prvi izbor. Ako ni to ne bi nasao onda Boracko jezero
 
Nemoj djecu po jezerima ja imam fobiju od toga. Pici u CG to je sad za nas najpopularnija destinacija , kod Hrvata je sad haos nije jeftino vise se isplati protegnuti jos malo pa otici u Italiju
 
Član
Mogu ja i u Rimini u Italiju, imam tamo smjestaj ali ne bi imao privatnosti, jer bi prijatelj sa svojom porodicom isto bio tu, a nismo na istoj talasnoj pa bjezim od toga.
Na borackom sam prakticno odrastao, gore je lijepo, al bi volio na more
 
Član
Hrvati su podigli cijene maksimalno, zato je i prazno, kolega zvao malo po Dalmaciji za smestaj, svako ima slobodno u bilo kojem periodu...
Kako je krenulo, naplacivat ce i zrak... Hrvatska je super samo zato sto je blizu, bar iz centralne Bosne, ja za 3.5 sata dosao u Trogir... Do CG mi treba 5-6 sati bar, ako je do Budve il tako nekako, da vozim sve preko ogranicenja... Opet nekad u augustu cu u Hr, al samo otici dan, okupati se i nazad, ionako ne mogu zbog posla vise ostati a daleko mi vozit za CG radi par sati
Bio sam u decembru prosle godine u Tucepima, platio 500kn za tri nocenja, to mi je bilo super, ispod 70€ za aparatman, ljudi dosli noc prije nego sto cemo doci, upalili klimu, ugrijali sve, fakat bilo sve na mjestu. Sad kad sam bio sam se razocarao, nije jos ni sezona a cijene skuplje nego sto bi u sezoni trebale biti
Od CG izbjegavaj Budvu, Ulcinj, tu je guzva... ostalo gdje god budes, tesko da ces se pokajati
 
Član
Druze imam ja u Igalu ako si zainteresovan. Parking, 2 min od plaze pjeske, svaka soba ima svoje kupatilo i kuhinju. Ako si zainteresovan javi se na pp pa da ti objasnim i slike sibnem :)
 
BHT Ovisnik
Neznam koliko ste upuceni,ali su i u CG digli dobro cijene,jedino sto se moze naci jeftino je smjestaj,ostalo je sve zanebesalo,a i prilicno je i dalje prljavo. Ja godinama idem u Basku Vodu, meni je tamo prelijepo, prejeftino. Imas gdje jesti i piti po cijenama gdje jeftinije nego u nas u Mostaru, tipa jedem špagete bolonjez + salata za 31kunu, pizza + kola 35 kuna, piva tocena 0.5L 12-15kuna i sl. Volim obilaziti,svugdje probati,ali ovamo mi je daleko najbolje. Kulturni ljudi,nema seljaka i krkanluka.
Ako bas mislis dalje moj prijedlog je Grčka. Prosle godine sam bio u Lefkadi, ima jedna tema gdje sam pisao,uglavnom badava,a neopisivo lijepo. Jedino sto je dalje malo za otici, ali je nocenje,hrana, pice i ostalo sve drama jeftino, o cistoci da ne pricam,a parking je na cijelom poluotoku besplatan :)
 
Član
Ja prosle godine iz Crne Gore otisao samo jedan dan u HR, na putu kuci... razlika u cijenama je nenormalna, od hrane smjestaja parkinga...strasno, pa za one pare za koje sam u CG bio 7 dana, u HR bi se pripatio 3 dana.
Inace, Armin, u CG mjesto Utjeha, malo dalje od Bara prema Ulcinju. taman to sto trazis.
 
Top