lithuanian supercar

lithuanian supercar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
IMA LI ADMINISTRATORA U OPSTE NA OVOM FORUMU
kako mozete pustati ovakva sranja, ne mogu da vjerujem, pa ovo je nekad bio ozbiljan forum
 
Član
i don't want hewe bad relatioship in this forum. dino if you don't believe me thats ok, but you don't fuck me. i don't like this. ok?
 
Član
hurryss my grandma has a little crkavica called PEMzzzIJA , about 225,00 bosnien marks (109,00 eur) so I asked her 4 your project and she says go and do something usefull and ask you where did you godine sprco? :p
 
Član
I'm totally speechless, I mean I haven't laughed for a very long time like I did it today (to be more precise, NOW). This topic is the utmost bulls..t, couldn't you guys find something more appropriate to talk about??? I mean I do apologize if I become in anyway rude, but hurryss, are you out of your mind??? do you know where bosnia is located, what the average salary of bosnian is??? seems like you don't know. So we would like you to be so kind and f..k off. Here is no one who will give you any money, not because we don't want to, but because we don't have even enough for ourselves. Give a nice advice if you have, if not, don't talk nonsense stuff...
 
necu da pisem na engleskm ali lik je lud,2 projekt mu corrveta koja spremna za staze koja kosta vise od 200.000 dolara a skuplja pare neke preko neta buahahaha
 
Član
IGY je napisao(la):
IMA LI ADMINISTRATORA U OPSTE NA OVOM FORUMU
kako mozete pustati ovakva sranja, ne mogu da vjerujem, pa ovo je nekad bio ozbiljan forum

i dalje je ozbiljan mada nekima nije drago sto je takav. Tema ce "samo" biti premjestena u humor, treba malo oduska raji :D
 
hurryss je napisao(la):
i don't want hewe bad relatioship in this forum. dino if you don't believe me thats ok, but you don't fuck me. i don't like this. ok?


hahahahahaha nisam se ovoliko ismijo ne pamtim..cijela tema je neprocjenjiva znaci.. a ovaj gore post najjaci u historiji postova hahahahah koji idiot.. znaci il nas neko maksimalno lozi il je lik fakat glup.. kako god nemojte kljucat temu hocu jos da se smijeeeeemm :lol:
 
Član
ova thema je dobra za muskulaturu lica i za pluca.. obavezno jednom dnevno pogledati ^^
 
Član
jos da oce pozvat raju svoju iz tamo odakle je vec da i oni ponudu prosire na spadanje carapa od smijeha :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top