lithuanian supercar

lithuanian supercar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sad idem tražiti kakav forum u litvaniji pa ću
im predložiti da ulažu u moj projekat.

Recimo da od moje 19ke napravimo vozilicu za novi film.
Nampada mi recimo "TAXI 5" ili tako. Znam znam,Peugot je u filmu al
vidite da ovi litvanci neznaju ni gdje se nalaze. :D:D:D

Ja ću mu dati jedan volan što ga imam viška pa neka ga ugradi za početak
u svoj projekat.

Ey you Freak....wake up !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Član
joj sto se ismija :D, sad mi zao sto nisam prije otvaro ovu temu. kontam gluposti, kad ono...
a dobar onaj za nanu :D
 
Član
hajmo ljudi svi covjeku poslat po petaka za gorivo mu...znate da corveta trosi punooo hahahaha.......nema se tamo jebga....i naso nas hajkat eheh
 
Član
nek "pokuca na vrata" nekog kineskog il japanskog tuning foruma. i blize mu je i vjerovatno mu mogu vise od nas dat... :D
 
Član
pa i to je dosta, onda ode u litvaniju il negdje i proda rizu i eto biznisa, moze sebi sakupit sta para za dijelove... hehe :)
 
Član
HAHAHA koma nisam se ovako ismijao ima godina sigurno, pogrijesio je grupu trebao je staviti u HUMOR.... Lik je ludejšn...

Kaže:
and to send this letter to your friends, family members,colleagues and others. All your transfered money is a very big contribution to my car's creation, ledgment rent , buying material and equipment which is very expensive and necessary for realizing my project – to create my own car. Please, don't be flat-footed to my dream.

Hahaha...
Yo brother kolko ja imam snova auuuuu nebi me ni Centralna banka pokrila...
 
Član
znate li vi za onog lika sto je postavio oglas da mu ko moze posalje po jedan krompir na adresu bla bla bla.....frajer postao milioner.
 
Član
Please give me your account number, bank trn number, your full address and name, so i can deposit you 100 000 $ or i can give you in € its up to you, I wonna help you to live your dream.
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mislim da je taj lik ušao u ginesovu knjigu rekorda...
oborio rekord ismijavanja :lol:
 
Član
oj zivote kud ranije ne pogledah..evo familiju probudih ustine sate smijajuci se.. iltiga laughing my ass of :D

ja bi mu brat bratu sad petaka dao samo sto sam se ismijao ovoliko...bi zivota mi bez zeze..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top