Liga TD+i... nastavak...

Liga TD+i... nastavak...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Liga

IGY je napisao(la):
lovacnajelene je napisao(la):
a i NIkola ima dobro osvetljenje
:D:D:D

Jel te to strah... :icon_question::icon_question::icon_question: :D:D:D

Drug moj... ono sto kontamo odraditi na tvojoj novoj vozilici ce da postidi sve cetvorke u gradu i dalje... :D:D:D

Hvala na komentarima momci... pozdravW... :):):)
 
RE: Liga

moracu i ja doc koji dan u SA da mi odradis rasvjetu hehe samo svijetle dvije sijalice na satu :) i mp3
 
Legend
RE: Liga

Nesto se raduckalo...
Razmisljam... sta god da krenem raditi dok ne procijenim trenutno stanje auta i motora, nista se ne isplati ni planirati...

Pa sam krenuo... od limarije koja je u dosta dobrom stanju... skoljka je ne ostecena... ima tu i tamo po koja ogrebotina... al to auto predazi i dosta kilometara pa se i ne cudim...

Motor je druga prica... izmjerena kompresija (sav sam se tresao kada su mi govorili) :lol: ... ali vijesti su bile odlicne... sva 4 klipa imaju preko 30 necega :roll: ... imam i tabelicu al ne znam gdje je... hihi..

Onda sam presao na srce Bosh pumpu... koja je bila sva mokra... bila je prvo u opciji pumpa od 59kw... al se izkomplikovalo pa sam svoju kvalitetno odradio... kompletna reparacija i stelovanje...
25a2o0g.jpg

Kada se skinuo filter vidilo se malko ulja u cijevi za usis...
Sto znaci da je i turbina na pola, ako nije i crkla... :cry:

11vi2z7.jpg

usput smo pregledali, dizne i grijace...

1zf378k.jpg

2eea9up.jpg


Sada je nova pumpa al je smanjen gas... pa i pored toga smo postigli bolje prolazno vrijeme na povratku...
sto znaci da je posao dobro odradjen...
a na pola puta smo promjenili i zdracni filter gdje je auto osjetno dobilo na svjezini...

Izmedju ostalog... postavili smo nove amortizere pod haubu... koji su sada puno bolji i puno ljepsi...

28veued.jpg


Sada je na redu turbina pa cemo i to odraditi kada se bude imalo finansija...
 
Legend
ErRoR je napisao(la):
OhOHo...Radi se Radi...
Đaba ti ba remont pumpe, opet mi ne'mos nist.... ;)

Hehehehehe... znas sta kazu... ko sa zadnji smije... najsladje se smije... jer ipak je ovo "DIZEL"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top