Liga TD+i... nastavak...

Liga TD+i... nastavak...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Da se i ja predstavim!

Zovem se Nermin, a zovu me Nemrineeee... he he
tacnije Ligaaaaaa... trenutno nastanjen u Dobrinji...

Vozim Golfa mk2 88 god. 1.6 TD+i ili on voza mene jos nisam siguran...

Ali posto slike govore hiljadu rijeci, evo par komada:
6h6k5dz.jpg

53hzy2u.jpg

5yancc2.jpg

4lihnjl.jpg


Evo malo unutra:
63ilq36.jpg

4vqaog5.jpg

6byhc34.jpg

tabla je vec proslost... radi se nova...

6gehxrm.jpg

...
Molim Vas da cujem prve utiske!??

Puno postovanje za sve one koji su prolili dosta znoja na svoje ljubimce na cetiri tocka, za raju koja gledaju u svoje vozilice posebnim ocima...
 
Legend
RE: Liga

Bojan je napisao(la):
gdje si uzeo ovaj naslon, od kakvog je materijala

Prijatelju "auto-shop" i malo ga prepravio jer je bio pravo visok, postavio mu nove nosace i skratio ga... sada je legao ekstra...
 
RE: Liga

a komsija se tek predstavio ovdje :icon_biggrin:pa wellcome a za golfa naravno sta reci nego sve najbolje stvarno je odlican:cool:
 
Član
RE: Liga

najvise me iznenadio naslon za ruku...super odradjeno.......a druze moj ovaj brzinomjer me vratio u staaaaraaa vremena...bas me dosta podsjeca na sat iz stojadina mediterana........ i jos nesto ili mi se cini ili auto ima klimu ili si samo stavio ovaj komplet od drugog golfa....
sve u svemu super golf...neobican....
 
Legend
RE: Liga

damko je napisao(la):
najvise me iznenadio naslon za ruku...super odradjeno.......a druze moj ovaj brzinomjer me vratio u staaaaraaa vremena...bas me dosta podsjeca na sat iz stojadina mediterana........ i jos nesto ili mi se cini ili auto ima klimu ili si samo stavio ovaj komplet od drugog golfa....
sve u svemu super golf...neobican....

To je samo plocica od klime, inace ima sve osim klime... ali i to ce biti kolmpetirano za koji mjesec...
 
Član
RE: Liga

Ovako moje kritike; farovi dupli mi se ne svidjaju, ne znam da li su ovo stare slike ali puno ljepse izgleda na avataru! Drugo; ove lajsne oko stakala isto mi nisu nesta i ova "presvlaka" na volanu!Ali vjerujem da ces ga jos bolje srediti! A pohvale, trebat ce vise prostora; felge mu lijepo stoje! Tabla je extra ali kako vec kazes da je proslost, vjerujem da ce biti jos bolja! Naslonjac je zanimljiv i moram priznati da prvi put vidim ovo u dvojci i svidja mi se!!! Uglavnom svaka cast za golfa i sretno, nadam se da ce biti jos bolji! Pozzz
P.S: Imamo iste podmetace! :)
 
Član
RE: Liga

meni golf predobro izgleda, mada me malo ove sjajne lajsne bodu u oci al ostalo fakat odlicno izgleda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top