Lifan Lf 50QT 8D by Taaky

Lifan Lf 50QT 8D by Taaky

Član
jarane ..napiso sam :D ...ceka se undertail da se napravi da legne naljepnica...jedino ako mi negdje drugo ne naumpadne da je stavim :D ..mozda neki prijedlog...;) ..i meni je prahnulo da je stavim sto prije ..al ne znam gdje je stavit pa zato ne znam koje bi dimenzije da mi izradi
 
Član
ma kakvu plastiku...naravno da to bude lijepo komad plastike...pricvrstiti ili iznad tablice ili ispod stopa....zavisi kako tebi bolje izgledai nalijepiti....
 
Član
pa nisam toli chuner..da stavljam novu plastiku za naljepnicu..undertail je plastika koja se stavi da se sakrije rezervar i ovo dole....ako ko ima ideju gdje bi mogo stavi vrlo rado cu poslusat ;);)
 
Član
haha...ma nisam ja znao sta je taj undertail....jbt ga...ma treba nedje da se vidi...osim na taj tail tesko da mozes gdje staviti...jedino na stop zalijepiti ili sebi na majicu....:D:lol::lol::lol:
 
Član
:lol::lol::lol: ..ma vices ..kako ce taj undertail izgledat..ja msm da ce tu najbolje lec..vidjece se fino..a nece ruzno izgledat
 
Član
Eo ga novi mali update..danas se nesto raduckalo..uzeo sam 3m polir pastu i poliro skuter..i detaljno ciscenje..nosac tablice sam ismirlgo ispoliro i prelakiro ..evo koja slika...
evo kakav je bio nosac

ovde je bilo osmirglano

gotov poso sto se ovoga tice ..ja prezadovoljan

e onda je palo poliranje ..i pranje skuta..ja crnila iz zadnje felge..nisam prao odavno..jbt dvoriste crno bilo :lol::lol:

ovde je ispoliran do kraja ..pa sam crne plastike malo spricno onim lakom za kokpit..



ovde se vidi i auspuh ..kako sam poliro..ja prezadovoljan za danas..i felge su polirane..valjda se vidi na slikama

radio sam i nosac za zvucnike..al nisam puno ..jer sam se bio smrzo..tako da to ceka sutra..i sutra cu jos malo ono stopku zadnju ..malo prespirac krajeve crnim mat..da bude ljepse ...
i jos jedna..ova mi se svidja..
 
Član
:lol::lol::lol: ..men se svidja..i sto je najbitnije..ne ljulja se...a potrefio sam ugao ..da mi baca sijalica na tablu..a men se ovako jako svidja..znam da ima boljih..al ja nemam prostora;)
 
Član
Eo ga danas ..opet mali update..nisam imo sta radit prije skole..e reko ode stopu ofarbat...ofarbo sam sprejem..onim za visoke temp..zato sto sam imo :lol::lol: ...ja sam prezadovoljan..i extra izgleda..ja sam zadovoljan....prezadovoljan :D ...
ovde je gotova jedna strana..i susi se ..druga se priprema

ovde je sve gotovo i odljepljena zastita ...rezulatat fenomenalan

e onda sam se ufatio poliranaj djelova koje sam zakacio sprejem slucajno...leti svugdje ...kolko god bilo zastite..al to sve rjesava 3m polir pasta...

i gotov rezulatat...evo sa strane..nigdje se ne vidi da je farbano..fino sam narpravio prelaze..

 
Član
oo hvala chuneru...:lol::lol: ..spremi sprej i traku zastitnu..da u nedelju farbamo i tebi:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ma jasta...vices sto bi se okupilo raje ..:lol::lol: ..samo ti ponesi..ja cu ostalo :lol:...ja odma dobio 2-3ks vise...sad ide ko zmaj:123:
 
Top