Lifan Lf 50QT 8D by Taaky

Lifan Lf 50QT 8D by Taaky

Član
hvala..bice jos puno radova na njemu..samo nemam vremena dovoljno ..a i financije..pa polako
 
Član
Hehe samo polako , bitno je da ide , moj nije bas nesto jos nece ide bas ... :icon_sad:... a i ja cu svoj malo sredjivati posle prvog servisa , samo izgled :123:
 
Član
:lol::lol::lol:..samo sta cu zatamnit ...a spusten je ...neonku sam odvalio neki dan..sreca nista joj...:lol::lol::lol:

ma polako...kreci sa stylingom..da ti garancija ostane..a kad zavrsi onda pravi st aoces...i samo polako..ni moj nije extra isao u pocetku
 
Član
Taaky je napisao(la):
:lol::lol::lol:..samo sta cu zatamnit ...a spusten je ...neonku sam odvalio neki dan..sreca nista joj...:lol::lol::lol:

ma polako...kreci sa stylingom..da ti garancija ostane..a kad zavrsi onda pravi st aoces...i samo polako..ni moj nije extra isao u pocetku



Ma tvoj je bas mocan ... nadam se da ce i moj ic' bolje :lol:
Ajd snimi svoj od 0-50km/h da bas vidim kako ide , al nemoj nizbrdo vec po ravnom :lol:
 
Član
Bravo GT je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
:lol::lol::lol:..samo sta cu zatamnit ...a spusten je ...neonku sam odvalio neki dan..sreca nista joj...:lol::lol::lol:

ma polako...kreci sa stylingom..da ti garancija ostane..a kad zavrsi onda pravi st aoces...i samo polako..ni moj nije extra isao u pocetku



Ma tvoj je bas mocan ... nadam se da ce i moj ic' bolje :lol:
Ajd snimi svoj od 0-50km/h da bas vidim kako ide , al nemoj nizbrdo vec po ravnom :lol:


ajd baš snimi:D da vidim bil te mogao uzet sa bajkom:lol::lol::cool:;)
 
Član
hvala drug..trudim se...a imam jos ideja..samo polako ..tako mi je i draze...ako ti sta zatreba javi...a ja cu snimit tamo tek u petak..ako kise ne bude..jer sam 2.smjena u skoli pa nemam vremena...snimi i ti svoj pa da vidim kako ide...
a zlaja..pa nemas turbo u guzici da me uzmes s bajkom :lol: :lol: :lol: :lol: .....snimicu da vidite
 
Član
Taaky je napisao(la):
hvala drug..trudim se...a imam jos ideja..samo polako ..tako mi je i draze...ako ti sta zatreba javi...a ja cu snimit tamo tek u petak..ako kise ne bude..jer sam 2.smjena u skoli pa nemam vremena...snimi i ti svoj pa da vidim kako ide...
a zlaja..pa nemas turbo u guzici da me uzmes s bajkom :lol: :lol: :lol: :lol: .....snimicu da vidite

Ma imam i ja 1000 ideja al cekam servise da se rijesim :lol:
Ok snimicu i ja ... a dodao sam te ja msm na msn pa prihvati goja_konobar@live.com ;)
 
Član
aha a ti si to..ok ...a ne moras ti cekat servise..ti mozes radit styling sta oces ..samo nemoj masinu dirat...
 
Član
ma ja..pusti ga malo...i ja sam ga vozo sezonu citavu serijala.i onda poceo pravit ..a kolko to prelazis 500km ...ja to preso za 5 dana i na servis :lol::lol::lol:
 
Član
Taaky je napisao(la):
ma ja..pusti ga malo...i ja sam ga vozo sezonu citavu serijala.i onda poceo pravit ..a kolko to prelazis 500km ...ja to preso za 5 dana i na servis :lol::lol::lol:

I ja sam za 3 dana 155 zeza me kisa :(
 
Član
Eo ga i danas se nesto malo radilo...sutra bi trebo bit nastavak ...uglavnom..zavrsio sam skicu za undertail od kartona..sutra bi trebo to pocet radit sa plastikom nesto skontat...pa cemo vidit sta ce bit na kraju...evo slike


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
e onda i danas je zavrsen i nosac za ziku ..ovo ce ovako bit..sad treba jos rupe izbusit za zvucnike..ovo ce se pretapacirat kozom..a ispod spuzva da bude malo napuhano...


Uploaded with ImageShack.us
i ovo je prednji nosac koji mi drzi nosac za zvucnike :lol: ..sto sam fino objasnio..to mi drzi ovaj nosac da ne leta..da je fiksiran....fino sam osmislio ..dok stavim undertail ide naljepnica


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
ala samo spamas ...:lol::lol::lol::lol::lol: ..jasta..samo zivo idemo..nema nista labavo :lol::lol:
 
Top