Lifan Lf 50QT 8D by Taaky

Lifan Lf 50QT 8D by Taaky

Član
naravno ovo sam ja vec rastavio..napravio sam kalup od lepenke neke deblje..da drzi zvucnike jer su poteski...pa cu tu lepenku pretapacirat kozom u konbinaciji crveno crna pola pola..i sasivena bjelim koncem..a dole ispod ce pojacalo nece se vidit..da ovi seljaci okolo misle da je samo mob spojen:lol::lol: ...naravno da sam sve sam sastavio..vidjeli ste da sam na 4umu pito neke sitnice..i fino spojio struju stavio osigurac..ja prekidac upalim radi..super ..idemo dalje :D dosho kod druga ..stali na ulici ..tresti 3 ulica dalje tamo..drug zino kako lupa..mada ja msm kad slozim kalup da ce jos bolje..dok sve kablove fino sakrijem..a mozda kasnije ..legne i nesto jace...zvucnici su bili 80 km njih sam malo ranije uzeo ..i pojacalo 30km i dao soferu na kafu ..i 2 m kabla 2km..i iosigurac sto sam imo i prekidac..i koza jos ne znam koliko ce bit..i da zaboravio sam ispod koze cu ugurat spuzvu da bude ono ko napuhano malo..a drug ..naljepnicu i ja jedva cekam..dok ugrije pa cu otic..stari htio neki dan..a ja je zaboravio prebacit na stick..tako da mi je sad malo cekat :cool:
 
Član
a to posebno hvala tebi za pomoc :lol::lol: ..ti si mi najvise pomogo...da ne bi bilo varnica ...:lol::lol: ..nista kad dodjes vodim te na ceLape desetku i to s lukom:lol::lol::lol:
 
Član
kakav cajna styling:lol::lol: ....kad dodjes ti vamo na moj teren ..ja placam cevape i to s kajmakom:lol: ..
a jarane nije do mene do naljepnice..dok ugrije pa cu je ic stavljat...lik nema vremena..a uradice mi za đ pa zato;)
 
Član
eo ga novi update..danas skinut nosac tablice ..jer me je toliko zivciro ..kad god na rupu on tandrce..i tako mi je danas dokundiso do kraja..i poceo sam sa skidanjem..jedva sam ga skino..ima milion sarafica i zabica ..i svega..al sam mu dohako ..i evo ga kako motor izgleda bez repa :D ..malo mocnije;)

e onda sam trazio kakav dovoljno tvrd komad zeljeza..al bezuspjesno..msm nasao sam i mislio sam da ce bit dobar ..ljulja se kad malo jace motor trzam..pa mi i to srkleti..sutra moram ponovo radit ..sa tvrdjim metalom..msm da ce to bit prohrom ..evo slika kako je izgledalo na pocetku

..i onda jos jedna ..na pola gotovom projektu ..

i evo ga ovde gotovo..al sutra moram ponovo ..ne svidja mi se ovako...
a i jarane "GOLF TZ" ..naljepnica ce uskoro ..dok napravim undertail ..da mi se ne prasi masina toliko..i da ne bi rezervar ostetio slucajno
 
Član
probaj napraviti manju, kockasut tablicu i npr je staviš na lijevu stranu:icon_smile: ovo je bolje nego oriđiđi;)
 
Član
znam na sta mislis ..ne svidja mi se to..onda ce mi previse prskat.ovako ce bar kolko tolko manje prskat..a sa ovom tablicom se iskusavam ..ubrzo ce doc nove tablice..dok ga prepisem na sebe
 
Član
619c2205.jpg
mislio sam na ovo:icon_smile: tvoje je pa radi kako hoćeš;)
 
Član
ovo kad bi radio ..uradio bi velicinu od tablice iz hrvatske za skutere..al mi je nekako ljepse ovako ..jer smanjice prskanje..a ovo moje ce se tamam lec ..kad uradim undertail .. ..a ovo kad bi uradio stavio bi dole nize kod dekla ...kako kod copera...al onda bi bilo nekako smjesno..prazan kraj zadnji
 
Član
:lol::lol::lol: ..sta sad kopiram..ovo asm ja izmislio..msm ovaj izlged za moj skut..sandy ne hvali se previse :lol::lol: ..a tablu vidjecu dok dobijem nove..dok prepisem skuter na sebe..pa onda
 
Član
evo ga danas zavrsne novi nosac..sad stoji kako stoji..jedino malo se zanjise kad motor zaljuljam ludjacki..i odma sam moro jednu fotku da bacim ..
 
Top