Licna karta i neplacene kazne...

Licna karta i neplacene kazne...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
arminnn je napisao(la):
jos fino covjek napisao nemoj te pisat rekla kazala LICNA SE MOZE IZVADIT to je 100% bar je tako bilo prije mjesec, za pasos jaran je vadio i izvadio kad je stari bio, a za novi ne znam

a odkud onda uopste ta prica da se licna ne moze izvaditi ako nikad nikome nisu trazili da plati kazne ???
 
Sorry za offtopic, kako vi uspijete tolike kazne uopste navaljati?? Kako vi to vozite, gledam od 200 pa do preko 1000 KM kazni nakupe ljudi, jbt-e ja imam godinu dana vozacku, presao sam nekih 18 000 sa autom i 8500 sa motorom, a jos ni jedne kazne nisam platio (citaj nisam uopste kazni dobijao), da ne kazem da me nisu zaustavljali, zaustavljali su me bezbroj puta!!!!!
 

sUx

Član
Semaitalian je napisao(la):
nisi vozio golfa 2 tuning
i nisi se trko
žiu nisi se parkiro gdje netreba (mala aleja) itd

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Semaitalian je napisao(la):
nisi vozio golfa 2 tuning
i nisi se trko
žiu nisi se parkiro gdje netreba (mala aleja) itd

Za prvo se slazem, mada ne kontam kakve to veze ima??? Za drugo se slazem, a za trece se ne mogu sloziti, redovno s poslom se svugdje parkiram ne propisano u centru grada, tako da, ja nisam isto osoba koja postuje sve propise saobracajne, i ja dosta "grijesim" svojom voljom i u slucaju nuzde, no dosta preksraja napravim, valjda imam srece hehe!!!
 
sta moze policija uradit ako ne stanem na njigov stop, a i kasnije da me ne ufate (da im pobjegnem) a da zapisu tablice ? kako se to vodi, mozel se to kako rec "nisam vidio" :icon_question:
 
Član
street racerr je napisao(la):
sta moze policija uradit ako ne stanem na njigov stop, a i kasnije da me ne ufate (da im pobjegnem) a da zapisu tablice ? kako se to vodi, mozel se to kako rec "nisam vidio" :icon_question:

ako im pobjegnes samo izadji iz auta i sakri se mogu kurcu pisat ako ti nisu uhvatili na licu mjesta tako sam ja uradio, vrtili se oko auta pola sata odose i nikad mi nista nije doslo
 
Član
JD. Upravo se vratio iz poste podnjeo zahtjev niko mi nije slova reko za neplacene kazne a usput dok mi je zena zahtjev uzimala uzeo sam listing sa 1480 km neplacenih kazni.... i da rekli su mi i da se pasos moze normalno vadit da se kazne odnose samo na saobracaj tj registracija vozacka itd...


a ti druze iz gradačca lako je vama imam ja dosta drugova u gradačcu nesmije ih niko zapisat kad cijeli gradacac rodbina i kucni prijatelji... zoka matkic kroz zabranu fura policija mu mahne samo niko ga ne zaustavlja... kod nas te j*u radi folija, radi slova P, radi voznje poslje 11, brzine, parkiranja, pa prolaska kroz crveno iako se kunes da je treptalo zeleno, nepostivanja znaka stop itd itd... i da ne ponavljam dalje... pa kod nas u tz samo jos da pocnu sa vikend stolovima na preklapanje izlazit na raskrsnice i zaustavljat njima patrolna kola ne trebaju kod nas i prasinari poceli kazne pisat a da ne pricam dalje... kad god te zaustavi nema sanse da si regularan ako nishta makar pojas il oprema il bilo shta nema boga da si regularan... mene pisali shto nemam punomoc na svoje ime na auto nego vozim bez punomoci privatni auto koji su kupili roditelji meni a na njihovo ime se vodi... znaci svako zaustavljanje prijava il da ih pocastis pa volja ti shta hoces...
 
Član
znaci zavrsili smo na ovu temu... ovo je jedina i prava istina... ukoliko vam neko kaze da nemoze npr u posti odma trazite da vam izdaju pisemnu odbijenicu i obrazlozenje na koje cete se zalit jer zene na salterima hvataju na foru da platis kazne a ako se nedas onda kao "skontaju" da ne treba... znaci licna pasos lagano vaditi a vozacka nek vam je bog na pomoci kao i registracija vozila...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top