Legalnost software-a na vasem pc-u

Legalnost software-a na vasem pc-u

Član
Imam neotpakovan licenciran win 7 profesional i sve programe licencirane al mi nekako draze biti na pirateriji :icon_smile::icon_smile:;););)
 
Član
u svedskoj su jos stroziji sa tim zakonima al opet 90 % ljudi ima nelegalan sofware i skida sta stigne i koristi torrent , umene su u druga dosad odnijeli 3 pc i jedan laptop ,i ovim dopizdilo i rovio rovio i nadje u zakonu da ti samo smiju hdd uzet i usb i cd-ove gdje imas nelegalan software i cojek kupi 10 hdd za male pare i napravi na njih 3-4 backup i kad ovi dodju samo mu izvade iz pc-a i odnesu a on samo stavi drugi heheh , inace zaradjuje nekako preko int (ja neznam kako i nemam pojma oko toga i upsteno puno oko kompova)

ja se cudio kako mene neufate tako jer i ja skidam i sve to ,kaze on da je to jer on puno uploda i tako ga ufate (pravi neke torrente ,cuda nesto ,crackove pravi ,nemam ni ja pojma sta vise radi kad nekontam se u to bas najbolje):lol::lol:
 
Član
naravno da mi je sve org., od windowsa do aplikacaija, poneka je freeware, open source, itd... ali orginal samo na pcu
 
jes me kreno biznis pravo samo nek ste vi meni veseli
sve za raju s foruma pa na bilo koi nacin :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Top