LED čepovi za alu felge

LED čepovi za alu felge

_B_E_N_J_O_ je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Tvoj auto tvoj izbor.... niko ne ismijava nego ti kazu da ne stavljas da ne bi bio ismijan.... a ti kako hoces, i u ostalom trazio si iskreno misljenje, i iskreno misljeje svih da je to cirkus da nema veze sa tuningom, ali eto....

Ali ja sam već stavio na felge i niko me do sada nije ismijavao, i ne razumijem kako nema veze sa tuningom... ali u svakom slucaju ;) hvala

zivio ;)
 
Član
onda uzivajj i ja cu one led trakice uraditi na felge umjesto cizze da kad vozim da bude ko krug..evo ovako ko na slici al ni blizuu..:D
bmw-7-svijetlece-felge.gif
 
soffa je napisao(la):
onda uzivajj i ja cu one led trakice uraditi na felge umjesto cizze da kad vozim da bude ko krug..evo ovako ko na slici al ni blizuu..:D
bmw-7-svijetlece-felge.gif


Uzivam vjeruj :icon_smile: da i meni su trakice prve pale na pamet, ali ko če to sve ožicati i kako :icon_confused:
 
Član
pa kad si vec ugradivo opisi detaljnije i slikaj kako izgleda i koji promjer centralne rupe mora biti koji je izbor boja osvjetljenja , za koje auta postoji i tak mozda se ko nadje i kome odgovara al to najlakse na piku prodati tamo su jaci chuneri :D:cool:
 
adi187 je napisao(la):
pa kad si vec ugradivo opisi detaljnije i slikaj kako izgleda i koji promjer centralne rupe mora biti koji je izbor boja osvjetljenja , za koje auta postoji i tak mozda se ko nadje i kome odgovara al to najlakse na piku prodati tamo su jaci chuneri :D:cool:

ma imam ja to na pik-u i ima sve detaljno opisano al ovdje sam samo htio cuti mišljenja ;)
 
IGY je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):

zar neces ti sebi na bmw da stavis :icon_question:

Stavio sam na bmw-a i golf-a














:lol::lol::lol::lol:



_B_E_N_J_O_ je napisao(la):
IGY je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):

zar neces ti sebi na bmw da stavis :icon_question:

ništa ja sam noob :icon_mad: mislio sam da meni pišeš












:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Jeli ovo cijena sa felgama 380KM????

http://www.pik.ba/artikal/4075010/led-cepovi-poklopci-za-alu-felge/ :icon_question:

I kako kod tebe duracell traje do 4x duze kada je na svakoj reklami 8x duze traju!
 
addo je napisao(la):
Jeli ovo cijena sa felgama 380KM????

http://www.pik.ba/artikal/4075010/led-cepovi-poklopci-za-alu-felge/ :icon_question:

I kako kod tebe duracell traje do 4x duze kada je na svakoj reklami 8x duze traju!

Jeftinije ne može :icon_confused: aluminij jbg brate skupo,tokar + elektronika +vodeno rezanje itd.... mislim bez uvrede al ako možeš jeftinije napravit volio bi vidjeti (ako uopšte možeš napravit:icon_question:i)


pusti ti reklamu zar je to bitno



edvaE2 je napisao(la):
:lol::lol::lol:
povoljno....


da naručiš iz amerike ova zezancija bi te doštala oko 550KM, pa vidi jel povoljno,ja bi najviše volio da mogu džaba napraviti i dijeliti kome se sviđa, al ne mogu.
 
Član
Jos malo pa nestalo, akcija :cool:
Komplet 4 komada
Standardni 380KM
sa znakom 440KM ( VW, Audi, BMW..itd )
po poruđžbi 490KM :icon_eek:( logo race tima, poseban znak, ime, itd )

Jebga druze ti si stvarno puko ak mislis od toga napraviti biznis po ovoj cijeni, bez uvrede :icon_eek:


Ja mislio to jedno 30-40 KM max reko naso negdje kinezi napravili pa prodajes, pa ajd neko bi mozda i uzeo na stojadina da stavi al 400-500 :icon_rolleyes: za te pare kupis jebene felge što šljašte :D

20 sati radi i cupaj mijenjaj baterije a 500 KM dao i jos ispo seljak :icon_rolleyes:
 
Top