LED čepovi za alu felge

LED čepovi za alu felge

Član
Pa za 400KM mozes uraditi presvlacenje auta diodama, a ne 4 cepa za felge da dobijes :icon_twisted:
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
prijatelju kod nas je situacija takva da alu felge preko 400km tesko mozes nekome prodati, stoji
po oglasima po godinu dana,, ovo sto ti nudis, ovu uslugu si precjenio,, ali bukvalno,,
:icon_mad:


sve je meni jasno, al ako je cijena običnih čepova preko 100KM
http://www.pik.ba/artikal/2380073/cepovi-poklopci-za-alu-felge-golf-4-15-ke-passat/
ova zezancija po meni nije skupa... ako neko može jeftinije svaka čast , ja mu mogu samo elektroniku napraviti,al ako mehaniku završi jeftino i ostale zezancije :icon_rolleyes: ja mu skidam kapu ;)

kavaz je napisao(la):
Pa za 400KM mozes uraditi presvlacenje auta diodama, a ne 4 cepa za felge da dobijes :icon_twisted:

drug kad naučiš šta je LED dioda onda kreni u akciju ismijavanja, i za tvoju informaciju nebi mogao ni far napraviti al da ti treje ;) probao sam Stari mi ima 4 fara na NISSAN-u i došla su ga oko 2000KM , ljudi nemoj te biti neozbiljni...

sub3r je napisao(la):
ma okani se ove ideje ili nesto radikalno mijenjaj... po ovim cijenama mozes samo u Dubai-u proci ;)

svaka cast na trudu ali nije ovo za nas...

;) ovo je već pozitivno razmišljanje, pa pokušati ću smanjiti cijenu al ode kvalitet, što ne volim da radim al onda proizvod neće imati garancije :icon_sad:
 
ajd kad vec tako mi se obrati da ti kazem nesto konkretno
ne pratim masu vec i tvoje postove :icon_biggrin:
smijesan mi je post koji je napisao scaner sto se moglo i predpostavit jer nisam do prije toga toga nista komentarisao, znaci nisam ti podcjenjivao trud niti se ismijivao sa cijenom koju imas za te svoje artikle ;)


tvoj rad i trud svaka cast, ideja je ok, stvar je ukusa da li mi se svidja , da ali ne na autu jer jednostavno ne volim takav oblik sredjivanja, ko ima neonke nek dopuni auto sa ovim :lol: dobronamjeran savjet :D ovo bih radije kao privjesak. Sto se cijene tice jako je diskutabilno, prva stvar previse skupo da bi to izlagao napolju, ne znam na koji nacin se fiksira za felgu a mogucnosti su velike da to neko "operise" ukrade, pa metalne kapice kod nekog ne mogu opstat na autu 5 dana a dati za ovo tolike pare je cisto bacanje para. Kazes da je skupo to sve izradit kad izacunas uradjeni materijal, razumijem da tu moras nac i sebe da bi zaradio al prije svega tog trebao si ispitat trziste ;) to sto neko ima na bmw-u nije ni osjetio po novcaniku da je kupio jer ima pare, i drugacije se gleda to negdje dok kod nas bi to bilo :icon_question: anti tuning ili sta mu je ovo, kod nas je nekom pojam dat 500 maraka i za felge, tesko da ovdje to ko kupi, bilo bi dobro da nije tako ali to sad ne moze promijenit

volio bih da ti to uspije ;) a ne da prodajes 1 za mjesec ili veci vremenski period
 
GolFanatiCars je napisao(la):
ajd kad vec tako mi se obrati da ti kazem nesto konkretno
ne pratim masu vec i tvoje postove :icon_biggrin:
smijesan mi je post koji je napisao scaner sto se moglo i predpostavit jer nisam do prije toga toga nista komentarisao, znaci nisam ti podcjenjivao trud niti se ismijivao sa cijenom koju imas za te svoje artikle ;)


tvoj rad i trud svaka cast, ideja je ok, stvar je ukusa da li mi se svidja , da ali ne na autu jer jednostavno ne volim takav oblik sredjivanja, ko ima neonke nek dopuni auto sa ovim :lol: dobronamjeran savjet :D ovo bih radije kao privjesak. Sto se cijene tice jako je diskutabilno, prva stvar previse skupo da bi to izlagao napolju, ne znam na koji nacin se fiksira za felgu a mogucnosti su velike da to neko "operise" ukrade, pa metalne kapice kod nekog ne mogu opstat na autu 5 dana a dati za ovo tolike pare je cisto bacanje para. Kazes da je skupo to sve izradit kad izacunas uradjeni materijal, razumijem da tu moras nac i sebe da bi zaradio al prije svega tog trebao si ispitat trziste ;) to sto neko ima na bmw-u nije ni osjetio po novcaniku da je kupio jer ima pare, i drugacije se gleda to negdje dok kod nas bi to bilo :icon_question: anti tuning ili sta mu je ovo, kod nas je nekom pojam dat 500 maraka i za felge, tesko da ovdje to ko kupi, bilo bi dobro da nije tako ali to sad ne moze promijenit

volio bih da ti to uspije ;) a ne da prodajes 1 za mjesec ili veci vremenski period

do sada najbolji odgovor ;) nisam imao namjeru provdavati ovdje na forumu ovdje sam čisto radi ovog (savjeta i različitih mišljenja). lol ako ih neko ukrade naći češ ga lako :lol: (sve sam ja to prošao imaju i specijalni kljićevi a i imaju šerafi koji se samo mogu zavrtati) al brate ako ikad neko bude ukrao imaš račun i serijski broj zasvijetliti će gradom kad tad :lol: ...nemam se ja namjeru obogatiti na ovome nego samo predstavljam nešto novo, jedan izbor više ;) ...
 
Član
pratim ovu temu od pocetka, i sve kontam kad cete se prestat zajebavat, kad ce prestat zajebancija. sad sam skuzio da ovo nije zajebancija, ti ovo fkt prodajes:icon_eek:

jesi prodao i jedan set po ovoj cijeni
 
ArminM je napisao(la):
pratim ovu temu od pocetka, i sve kontam kad cete se prestat zajebavat, kad ce prestat zajebancija. sad sam skuzio da ovo nije zajebancija, ti ovo fkt prodajes:icon_eek:

jesi prodao i jedan set po ovoj cijeni

do sada 2 i jedan narućen po onoj cijeni 440KM ;)
 
Član
mogao si nam bacit koju sliku tih gotovih sto si pravio, kako to izgleda na autu, nadam se da si slikao taj dio
 
Član
ima momak pravo da stavit cjenu koju zeli,a sad hoce li to neko kupiti ili ne druga je stvar,za mene licno ovo je kic i nebi nikad stavio da svako jutro serem po 200 marki,a onih kome se ovo svidja ima i vise nego sto mislite i koji su spremni prodat i dvije ovce da bi ovo i kupili...tebi svaka cast na trudu sto ovo pravis i ako si uspio prodati i jedan set..;)
 
ArminM je napisao(la):
mogao si nam bacit koju sliku tih gotovih sto si pravio, kako to izgleda na autu, nadam se da si slikao taj dio

ajde sutra možda stavim i video ;) al za sada imaš tih slikica na pik-u
(imam na aparatu al sam ga posudio pa moram cekati, tu su mi slike )


dinozzo je napisao(la):
ima momak pravo da stavit cjenu koju zeli,a sad hoce li to neko kupiti ili ne druga je stvar,za mene licno ovo je kic i nebi nikad stavio da svako jutro serem po 200 marki,a onih kome se ovo svidja ima i vise nego sto mislite i koji su spremni prodat i dvije ovce da bi ovo i kupili...tebi svaka cast na trudu sto ovo pravis i ako si uspio prodati i jedan set..;)

;)
 

IGY

Član
jbt ebay.com

kakve pare ba ljudi


http://www.ebay.com/itm/Tassa-4-wheel-rims-LED-multi-color-lights-kit-all-cars-/290765087344?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item43b2f32270&vxp=mtr


cca 50 km na vrata.....
 
IGY je napisao(la):
jbt ebay.com

kakve pare ba ljudi


http://www.ebay.com/itm/Tassa-4-wheel-rims-LED-multi-color-lights-kit-all-cars-/290765087344?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item43b2f32270&vxp=mtr


cca 50 km na vrata.....

;) lijepo, al ovo je fiksno jbt ovo se može napravit jeftinje koliko hoceš ali efekat nije ist točak se vrti ali svijetlo pada sa blatobrana i svijetli prema felgi
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9ujE28HkEAg[/video]

kod mene se vrti zajedno sa točkom što je vrlo složeno za napraviti a efekat je bolji
ajde staviti ću i ja video sutra pa komentirajte ;)

znači nije ti ružno da ti 4 štipaljke budu zakačene na blatobrane :icon_eek:
 
Top