LED čepovi za alu felge

LED čepovi za alu felge

Član
Svaka cast na ideji,ali evo ja prvi nebi to nikada stavio na auto..Vidi ovo to mogu staviti sam oneki cuneri koji voze slabija auta nevjerujem da ce to stavaljati neki bogatijio covejk momak na auto,a cuneri naravno nemaju para za ove zajebancije ;)
 

IGY

Član
sve sto blinka mi je ruzno
ima i ovih stvari i cepova sto ti prodajes za jos manje love
kazem puno je ovo para, svaka tebi cast ali ljudi koji ce ovo staviti na auto nemaju dovoljno love za to
 
IGY je napisao(la):
sve sto blinka mi je ruzno
ima i ovih stvari i cepova sto ti prodajes za jos manje love
kazem puno je ovo para, svaka tebi cast ali ljudi koji ce ovo staviti na auto nemaju dovoljno love za to

naravno svako ima svoj ukus
Kvalitet Igore, Kvalitet, znam ja da ima svega sve sam ja to istražio
prvo sam ja to sebi napravio, pa onda krenuo sa prodajom jer su ljudi tražili..

http://www.gloryder.com
evo im ovdje pa nek narucuju ( naravno ko žeili i ko misli da ja hocu da gulim nekog i da pare uzimam )
 
Član
Jbg ne znam ja sta je dioda (nisu me naucili na faxu :( ), al makar znam koristit google.

Prvo sam za trenutak pomislio da si sam smislio ovu glupost, al ipak sam potrazio, i vidim da su se Amerikanci ipak prije sjetili, i gle cuda, cijena je za 100KM manja nego kod tebe, pa cak i uz dostavu iz Usa dodje jeftinije nego kod tebe :icon_confused:

Ako si vec odlucio da pravis ovo, onda si mogao na dosta jeftiniji nacin izvesti nesto, pa probati prodati, ovako ko ce dati pola milje skoro, za osvijetljenje tocka, a koje ponavljam moze rijesiti na milion drugih i uz to 350 puta jeftinijih nacina.


popcorn.gif
 
kavaz je napisao(la):
Jbg ne znam ja sta je dioda (nisu me naucili na faxu :( ), al makar znam koristit google.

Prvo sam za trenutak pomislio da si sam smislio ovu glupost, al ipak sam potrazio, i vidim da su se Amerikanci ipak prije sjetili, i gle cuda, cijena je za 100KM manja nego kod tebe, pa cak i uz dostavu iz Usa dodje jeftinije nego kod tebe :icon_confused:

Ako si vec odlucio da pravis ovo, onda si mogao na dosta jeftiniji nacin izvesti nesto, pa probati prodati, ovako ko ce dati pola milje skoro, za osvijetljenje tocka, a koje ponavljam moze rijesiti na milion drugih i uz to 350 puta jeftinijih nacina.


popcorn.gif

e moj drug pa naruci iz amerike pa češ se uhvatiti za glavu nisu ti uracunali poštarinu jer nisi znao odabrati da izvoze izvan amerike
sve sam ja to vidio i ovo je najprihvatljivija cijena ;) nisam ja tu da vas gulim, ako imate jeftiniju ideju dođite i napraviti ćemo
i dao sam link gore iznad to je orginalna firma, nisi morao se morao mučiti
( i bgt ko je rekao da sam ja izmislio )
 
Član
:lol::lol: drugi put kad vidis ovakvu temu pripremi zalihe :D

Drug tvoj najveci problem je sto ti mislis da samo ti sve znas, a niko drugi ko ti nesto kaze nema pojma. Neces s takvim razmisljanjem daleko dogurati :cool:

Ja ti kazem na ebay-u je cijena 189$ i dostava je 50$ za BiH, sto ti dodje 20-ak KM jeftinije nego tvoj proizvod ;)
 
kavaz je napisao(la):
:lol::lol: drugi put kad vidis ovakvu temu pripremi zalihe :D

Drug tvoj najveci problem je sto ti mislis da samo ti sve znas, a niko drugi ko ti nesto kaze nema pojma. Neces s takvim razmisljanjem daleko dogurati :cool:

Ja ti kazem na ebay-u je cijena 189$ i dostava je 50$ za BiH, sto ti dodje 20-ak KM jeftinije nego tvoj proizvod ;)



to je standardni (sa znakom je skuplji za 100$) al nema veze.. 360KM preko ebay-a i možeš se j***ti ako se pokvari
mi smo u Bosni ja moram uvoziti komponente i dosta drugih materijala :icon_sad:
nepravim se ja pametan, nego samo odgovaram istom mjerom
samo želim ljudima reći da to ima i u našoj državi i da je dostupno pa ko voli neka izvoli. ;)
 
Član
Dobro bi ovo bilo za privlacenje komaraca nesto u fazonu ko ona plava lampa sa elektricnom mrezom privlaci kukce i ubija ih strujom... Jedan ovakav da se voza po selu da manje komaraca bude ljeti..
Iskreno proserem kad vidim bilo kakve diode po-na-ispod auta ali ovo je vrh vrhova .. Mozda bi moglo proci 2002-3 kad je bio FAF1 kad su svi bili zaludjeni da auto svjetli ko NLO u Banovićima ali danas brate Ljakse tuning je kad felge ofarbas da nisu uskladjene sa bojom auta a ne da radis KOMARAC HUNTER CAR.

Ako ovo sam izradjujes vidim imas znanja nekog i mogao si to okrenuti u nekom konstruktivnijem smjeru i raditi neke korisnije stvari.. Npr. čepove za BBS RS-RM felge da izradjujes ( kopije originala bez kakvih sranja po njima ) zaradio bi xxx puta vise novca ;)
 
Član
http://www.ebay.com/itm/GloRyder-Wheel-Lights-Fits-Cars-Trucks-Center-Caps-Glowing-Rim-Light-LED-/180961409807?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2a2223fb0f&vxp=mtr

364KM ovo kosta, kod tebe je 380KM:icon_confused:
 
bmwscaner je napisao(la):
Dobro bi ovo bilo za privlacenje komaraca nesto u fazonu ko ona plava lampa sa elektricnom mrezom privlaci kukce i ubija ih strujom... Jedan ovakav da se voza po selu da manje komaraca bude ljeti..
Iskreno proserem kad vidim bilo kakve diode po-na-ispod auta ali ovo je vrh vrhova .. Mozda bi moglo proci 2002-3 kad je bio FAF1 kad su svi bili zaludjeni da auto svjetli ko NLO u Banovićima ali danas brate Ljakse tuning je kad felge ofarbas da nisu uskladjene sa bojom auta a ne da radis KOMARAC HUNTER CAR.

Ako ovo sam izradjujes vidim imas znanja nekog i mogao si to okrenuti u nekom konstruktivnijem smjeru i raditi neke korisnije stvari.. Npr. čepove za BBS RS-RM felge da izradjujes ( kopije originala bez kakvih sranja po njima ) zaradio bi xxx puta vise novca ;)

ne isplati se u Bosni ništa raditi ako nemaš svoje mašine i aparate...

edoze je napisao(la):
http://www.ebay.com/itm/GloRyder-Wheel-Lights-Fits-Cars-Trucks-Center-Caps-Glowing-Rim-Light-LED-/180961409807?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2a2223fb0f&vxp=mtr

364KM ovo kosta, kod tebe je 380KM:icon_confused:

:icon_rolleyes: brate ovo je u tvojoj državi ako se pokvari bar me možeš zvati + prilagođavanje tvojoj vrsti felgi tvojoj centralnoj rupi itd...
 
Član
Hoces vec jednom priznat da narucujes s ebaya i imas 20-30KM na tome, mozda i vise ako si rijesio shipping itd? ne kontam sto levatis narod?
i kao prvo, to sto ti ides u doboj il gdje vec je tvoja stvar, sad ti kupac treba placat i kafe koje popijes usput? to se postom rjesava, ako se ozbiljnije bavis time, a ne da se vadis na putne troskove iako prodajes nesto sto je identicno onom sto se moze kupit van drzave

koja to firma radi vodeno rezanje, bas me zanima?
Sta ce se pokvarit, dioda i baterije? Ne znam koliko tu elektronike moze bit, kao prvo, ne koristis RGB diode da mijenjaju boje, koliko sam skuzio (tu ima elektronike malo manje nego u daljinskom za tv), dalje, ne koristis nikakve konvertore napona jer, zahvaljujuci baterijama, mozes kombinovat s diodama da imaju odgovarajuci radni napon... Jos jedna stvar, ako i radis, da bi ti bio konkurentan moras bit jeftiniji, sto ocito od pocetka nisi skuzio. Slike projekta i video nisam vidio da si stavio, a i slike uzimas od ovih sto prodaju na ebayu... Ako si tog vec prodao, red je da poredas raji slike golih cepova, s nabacenom elektronikom, kako izgleda nocu, danju, kako se pali, gasi...

Ne da mi se vise pisat, samo, nisu svi levati ovdje
 
edoze je napisao(la):
Hoces vec jednom priznat da narucujes s ebaya i imas 20-30KM na tome, mozda i vise ako si rijesio shipping itd? ne kontam sto levatis narod?
i kao prvo, to sto ti ides u doboj il gdje vec je tvoja stvar, sad ti kupac treba placat i kafe koje popijes usput? to se postom rjesava, ako se ozbiljnije bavis time, a ne da se vadis na putne troskove iako prodajes nesto sto je identicno onom sto se moze kupit van drzave

koja to firma radi vodeno rezanje, bas me zanima?
Sta ce se pokvarit, dioda i baterije? Ne znam koliko tu elektronike moze bit, kao prvo, ne koristis RGB diode da mijenjaju boje, koliko sam skuzio (tu ima elektronike malo manje nego u daljinskom za tv), dalje, ne koristis nikakve konvertore napona jer, zahvaljujuci baterijama, mozes kombinovat s diodama da imaju odgovarajuci radni napon... Jos jedna stvar, ako i radis, da bi ti bio konkurentan moras bit jeftiniji, sto ocito od pocetka nisi skuzio. Slike projekta i video nisam vidio da si stavio, a i slike uzimas od ovih sto prodaju na ebayu... Ako si tog vec prodao, red je da poredas raji slike golih cepova, s nabacenom elektronikom, kako izgleda nocu, danju, kako se pali, gasi...

Ne da mi se vise pisat, samo, nisu svi levati ovdje


:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
firma je Water Jet Dido d.o.o. Doboj
nisam uzeo ničije slike:icon_rolleyes:
tu priču sa ebay-jom možeš zaboraviti ili kakvu si ti već sliku stvorio u glavi da sam prevarant i da želim nekog izlevatiti za 20-30KM.

i da ima konvertor napona jer sa 2 batterije je nemoguce napajati neke diode jer nisu isti pragovi(ima druga verzija sa 3 baterija al je čep veći!!!), pored konvertora tu je mnogo drugih el. komponenti,senzori,LED diode, logička kola itd...i to sve x4
i elektronika je napravljena da iskorištava bateriju maksimalno, a ne kao ti misliš samo spoji na baterije i to če raditi...

a pokvariti se može senzor, i naravno meže se nešta nepredviđeno desiti jer sve ima svoj vijek trajanja al do sada radi 5 mjeseci bez problema
( baš sad ne mogu staviti slike posudio sam aparat, a slike su ostale na njemu al imaš nekih slika na pik-u mislim da je dovoljno da vidiš da to nije isto kao na ebay-u )

i mrizm kad se moram raspravljati a niste u pravu :icon_rolleyes: bez uvrede al nekad možeš ispasti levat ako govoriš gluposti....
 
Član
_B_E_N_J_O_ je napisao(la):
Hvala vam na iskrenosti ali ja ipak mislim da sve zavisi ko šta voli, montirao sam na 2 auta i do sada im niko nije rekao da je bezveze ili cirkus , vidim da neki samo pokušavaju ismijavati, želim profesionalno mišljenje i pomoc, objašnjenje, kako, zašto, da li je uopšte lijep dodatak za tuning.

Ideja je interesantna meni, ali je okasnila debelo. Ovo bi moglo proci dok su se jos u nas furali naveliko F&F fazoni ala neonke ispod auta, jap style repovi na gepektu i tako to...ali sada, kad sve te svijetlece ideje zamiru i ide se vecinom na OEM+ style ili german/oldschool style to ni pod razno.

Ukratko, da se pojavilo prije 5-6 godina dok su bile aktivne i atraktivne neonke, osvjetljenje noga LED-icama i diode na brizgaljkama na haubi onda da, ali sada je demode totalno ;)
 
Top